Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol írja le Ninna részletes...

Hol írja le Ninna részletes történetét?

Figyelt kérdés
Nagyon kiváncsi vagyok rá.
2011. febr. 19. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen részletes történetét? Kinek?
2011. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ninna ♥ ***** válasza:
42%

Szia! : )


Köszönöm szépen, hogy ennyire érdeklődsz, nagyon meghatott, hogy már szinte külön kérdést csináltál belőlem. :)

A részletes történetét a kiskutya hozzám kerülésének írtam csak le, de ha vannak még kérdéseid, nagyon szívesen válaszolok akármire. Itt van amiben leírtam, hogyan került hozzám a kiskutya: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1537393-ujabb..

2011. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja értem, én is elolvastam, gratulálok a kiskutyához, szomorú hogy egy "tenyésztő" tette ezt vele. De már jó helyen van..

Én is olyan szívesen nevelnék fel egy olyan pici kutyát, bár nagy áldozatot kell hozni értük!

2011. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Köszönöm a biztató szavakat! Igen, már jó helyen van, pár napja már minden nap megeszi a napi adag Orijenjét naponta 3x-ori adagokra osztva, nagyon szereti, és szépen gyarapszik :) Egyre többet is mozog, már 4 hetes. 2 hét múlva megyünk az első oltására.
2011. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is csak gratulálni tudok,két bordert nevelni minden,csak nem könnyű:)Sok kitartást kívánok hozzá!:)
2011. febr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ninna!


Olyan jó olvasni, hogy időt, energiát, pénzt nem sajnálva befogadtál egy kirakott kutyust, akinek valószínűleg semmi esélye nem lett volna az életben maradásra, ha Mentával nem találtok rá. Tök jó, hogy ilyen fiatalon így gondolkodsz. Mennyi idős vagy egyébként?

2011. febr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Lassan 23 vagyok, még fiatalnak érzem is magam. Köszönöm mindenkinek! Az életem a kutyáim, és tényleg rengeteg időm, pénzem rájuk megy, de ezt vállaltam, én imádom őket : )
2011. febr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!