Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek németjuhász kutyája...

Tündérpor kérdése:

Akinek németjuhász kutyája van, írna róla véleményt, történetet, vagy valami tippet?

Figyelt kérdés
Nemsokára egy németjuhásszal gazdagodunk :) , és szeretnék róla minél többet megtudni. Családi történetek, infók, jótanácsok, etetés, gondozás, betanítás, mindez érdekel!
2011. aug. 2. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen tanítható.Én csak azt mondom családnak a legmegfelelőbb és legtöbb oldalú kutya.Kiváló őrző,nyomkövető,vakvezető és kereső kutya.
2011. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon okosak. Jó kutyák ha jó helyről veszed. Bár nekem őszintén nem kellene mert tömegkutya nekem a különleges kutyák (keverékek, ritka fajták) tetszenek de ez saját vélemény.

Amúgy jó kutyázást :)

2011. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó kutya,és hitetlenül könnyen lehet tanítani,barátságosak játékosak és kiváló házőrzők.Az enyém még csak 4 hónapos,de már megtanítottam az ÜL,FEKSZIK,MARAD,PACSI,és nagyon hűséges a családjához(volt már ezelőtt 2 németjuhászunk).

17/F

2011. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az edigi válaszokat, mindenkinek jár a zöld kéz!

Előttem szóló, Te hogyan tanítottad be őt ezekre? Volt valami könyved hozzá, az Interneten olvastál utána, vagy magadtól jöttél rá, hogy kell?

2011. aug. 2. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Nekem csak volt,de reményeim szerint hamarosan megint lesz.

Csak a legjobbakat tudom róla írni,de ezt már előttem leírták,nem is részletezem.

Ami hátrány tud lenni,az az hogy elég ugatós fajta.


Jó kutyázást! :)

2011. aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm.
2011. aug. 2. 16:21
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő a KUTYA bár különösebben nem szeretem őket de nagyon könnyen taníthatók kiváló házőrzők és még szépek is a lehető legjobb választás
2011. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

a németjuhász jó kutya csak a szőre nagyon hullik de fel lehet takarítani meg néha fésulni kell nem extrémen csak néha


meg hűséges társad lesz

nekem a kutyám jerry lee-ből tetcet meg a németjuhász kutya eddig nem volt de jó lenne

2011. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én úgy tanítottam be hogy pl:mondtam neki hogy ül,leültettem és adtam neki egy jutalomfalatot(mondtam hogy ül,és mutattam a föld felé)ezt egy párszor l kell vele játszani és utána már tudni fogja.A fekvéssel ugyan ez.

2011. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske!
2011. aug. 2. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!