Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elolvasnátok ezt a történetet?...

Elolvasnátok ezt a történetet? Bevallom, én megkönnyeztem :' ( Legalább az olvassa el akinek van kutyája

Figyelt kérdés
Elgondolkodtató, és szomorú, de sajnos igaz. 6 hetesen magatokhoz vettetek, sokat játszottam a gyerekekkel és nagyon boldog voltam Veletek. Ahogy nőttem, egyre nőtt a mozgásigényem és vele együtt az étvágyam is. A gyerekek nem akartak velem játszani, ha odamentem egy simiért, sokszor még belém is rúgtak. Aztán egy nap beültettetek a kocsiba. Én olyan boldog voltam, végre hónapok óta először látok mást is a kennelen kívül. Az autópálya szélén álltunk meg. Eldobtátok a labdámat. Futottam utána, de mire visszaértem Ti már sehol sem voltatok. Kétségbeesetten rohangáltam a kocsik között, labdával a számban. Az autósok dudáltak, de volt olyan is, aki még rá is gyorsított. Ki akartam futni az út szélére, mert nagyon féltem. Hirtelen egy hatalmas ütést éreztem az oldalamon és többet nem tudtam felállni. Nagy nehezen kikúsztam az út mellé. Próbáltam utánatok menni, de nem sikerült. Körülöttem minden véres volt. Fáztam, sötét volt és féltem. A labdámat még mindig fogtam, biztos voltam benne, hogy visszajöttök értem. Hiába nyüszítettem, ugattam, senki nem állt meg segíteni. Több órás fekvés után megállt mellettem valaki, nem törődve a vérrel és a sárral, betett az autóba. Egy fehér köpenyes férfi szaladt a kocsihoz, amikor megálltunk. Már csak a fejét csóválta. Új gazdám, aki 15perce ismert, nagyon sírt és megölelt. Csak akkor engedtem el a labdámat, hogy megnyaljam a kezét, hogy azt tudjam neki mondani:"Köszönöm". Aztán elaludtam, az utolsó dolog, amit hallottam, gazdám kétségbeesett zokogása volt. Már nem félek, nem fázom, és nem fáj semmim sem. Meghaltam. Talán ha nem rágom szét a cipőket és nem eszem annyit, még mindig élhetnék?...
2010. nov. 21. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megkönnyeztem!(:
2010. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is olvastam már, és nagyon szomorú ha valaki ilyet tesz :(
2010. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Az a baj hogy több ilyen fordul elő mint bárki is gondolná...

Én biztos felemelném a kutyusok árát, hogy csak az vehessen aki igazán szeretne és egy életen át foglalkozna vele...

2010. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

én inkább szűrném, hogy ki kaphat kutyát..

aki rossz gazdi, aki ilyen, az többé ne tehesse.


szomorú nagyon ez az írás.. :(

2010. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én be vezetnék egy vizsgát, mint a jogsi, csak az tarthat ebet aki átmegy rajta. És a gyerekvállalásra is...
2010. nov. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú, de az utóbbi egy hónapban ez a 3. "kérdés" amiben ugyanazt a történetet olvashatjuk. Köszönjük!
2010. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút nem szomorú, mert nem igaz. 130-al elütnek valamit, és az nem hal rögtön szörnyet, nem kap sokkot... Annyira bosszantó, hogy hülyének nézik az embert, az meg szánalmas, hogy egyesek ilyenen könnyeznek, és beveszik az egészet... Ki kell menni az utcára, kérem szépen, lesz ott elég tragédia, amin lehet sírni, csak kevésbé szenzációhajhász módon előadva...
2010. nov. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: Szerintem pedig igenis nagyon szomorú ez a dolog és az más tészta, hogy sok más tragédia is van a világban. DE én is megkönnyeztem és felelőtlen, barbár embereknek nem adnék még halat sem, nemhogy egy kutyát!
2010. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Én adnék halat. Roston vagy rántva..

A felelőtlen pénze is pénz.


Vendéglátós

2010. nov. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy vannak nagyobb gondok az életben de gondolj már bele milyen embertelen dolog hogy egy kutya feltétel nélkül szeret, megbízik benned, te (vagyis aki ezt teszi) vissza a szeretetével magára hagyod és leszarod hogy szemved. egy kutya is félhet, egy kutya is lehet szomorú. ugyanolyan élőlény mint te. neked milyen érzés lenne ha otthagynának egy ijesztő helyen ahol százszor olyan nagy valamik száguldoznának mint te aztán egyszer csak oldalbavágnának és meghalnál? ha belegondolok hogy tehet valaki iylet egy védtelen kisállattal komolyan szégyenlem hogy embernek születtem
2010. nov. 22. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!