Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves kan staffordom,...

Fél éves kan staffordom, mintha kicsit gyámoltalan lenne. Egy kutyára se támad vissza bármennyire is támadják őt. Nem verekedtetni akarom, csak azért jó lenne ha kicsit hamis lenne. Hogy nevelhetném azzá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 17:03
1 2
 1/18 Ninna ♥ ***** válasza:
63%
Szerintem inkább örülnöd kéne, hogy kan kutya létére nem domináns, ez ugyanis nagyban megkönnyíti a nevelését, és sokkal kiegyensúlyozottabb kutyus válhat belőle. Mennyivel jobb, amikor nem kell őt büntetned a dominanciája miatt, nem kell dokihoz hordanod, mert megint összeverekedett valakivel.. szoktatni ne szoktasd rá, mert akkor támadást is kezdeményezhet.
2011. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan még nem fogja megvédeni magát.
2011. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem azt akarom, hogy verekedjen, csak hogy azért ne engedjen be minden idegent az udvarra.Persze nekem se az a célom, hogy minden kutyának menjen neki, csak azért a házat őrizze
2011. febr. 19. 17:39
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha megnő elég ijesztő lesz mert már akkora mint egyik ismerősöm 9 hónapos amstaffja, csak majdnem 2szer olyan széles az enyém mint az övé:)
2011. febr. 19. 17:40
 5/18 IGCM ***** válasza:
100%

Egy újabb embe aki divatból vett kutyát nulla hozzáértéssel^^

Hurrá...

2011. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Tyler913 ***** válasza:
63%
Fel evesen mit varsz tole?Meg kolyok,fejlodoben van.Masreszt amennyire en tudom, a stafford nem is kifejezetten hazorzo fajta,mert emberekkel szemben alapvetoen is bekes.Persze,ha rossz szandekkal kozeledik valaki,azt meg fogja erezni,de azt ne vard tole,hogy mindenkit megugasson,es ne engedjen be senkit.Eszedbe ne jusson vaditani!
2011. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
a 17:44-es hozzászólónak: képzeld a kutyát nem vettem, hanem ajándékba kaptam és nem azért kellett hogy divatoljak, hanem mert nagyon megtettszett ez a fajta.Attól, hogy valaki nem ért a kutyákhoz attól még lehet saját kutyája.
2011. febr. 19. 17:56
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem vadítani akarom, csak hogy kicsit azért hamisabb legyen, mert ezen a környéken sok a kormoslábú (csak hogy ne azt a bizonyos nevüket használjam, mert már az is baj manapság) és nem szeretném ha csak úgy járkálnának itt
2011. febr. 19. 17:58
 9/18 Tyler913 ***** válasza:
100%
Az en fogalomtaramban a hamis kutya azt jelenti,agressziv.Ami nem jo.Egyebkent ha szeretedben,de fegyelemben neveled a kutyad,meg fog vedeni Teged es a portat is,ha itt lesz az ideje,efelol ne aggodj.Az orz-vedo jellegu fajtak osztonosen megerzik,ha valaki rossz szandekkal kozelit.En inkabb arra torekednek a helyedben,hogy a kiskutya szeretetteljes kozegben nojon fel es minden korulmenyek kozott kezelheto,visszahivhato legyen.
2011. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
persze azt nem szeretném, hogy agresszív legyen, de akkor megfogadom a tanácsod.De az még belefér ha néha egy ronggyal játszok vele, szóval fogom a rongyot ő pedog cibálja ahogy akarja?
2011. febr. 19. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!