Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyakori hasfájás. ötletek?...

Gyakori hasfájás. ötletek? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Van egy keverék kutyusom és egy problémám. Most 3 éves.

Időnként a hasa kemény, de nem puffadt hanem mintha felszívódna/beesne, van hogy hány is, étvágya nem nagyon van, hol többet hol kevesebbet iszik, lógatja a fejét. Pár napig tart. Füvet eszik, és köveket rágcsál (nem nyeli le csak rágcsálja és csak ilyenkor).

Sokszor vittük dokihoz, de semmit nem találtak nála. Kicsinek sokszor előfordult, de ahogy nőtt egyre ritkábban jön elő.


Annyira rossz látni hogy szenved! Ötletek, hasonló problémák?


2011. febr. 20. 03:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Még valami. Biztos, hogy nem a kajától! Féreghajtás is volt.
2011. febr. 20. 03:41
 2/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Javaslom, hogy menjetek el egy másik dokihoz, valamelyik biztosan meg tudja mondani. Teljes vérkép, hasi ultrahang, így ezzel biztosan meg lesz minden, ami kell ahhoz, hogy kiderítsék, mi a baj.
2011. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az a baj hogy ez a két vizsgálat amit írtál ez indításnak 20000 kp. és minden orvos szeretné elvégeztetni magának. amúgy eddig 5 orvos látta.

modtak már rá gyomorrontástól kezdve ("majd kifekszi...")

a bélcsavarodás-ig ("műtjük vagy konyec...") mindent....


Na, ezek közül egyik se volt; és köszöni, az időnkénti rosszullétet leszámítva remekül érzi magát!

2011. febr. 20. 22:04
 4/9 Ninna ♥ ***** válasza:
Azt, hogy mi a baja, egyik állatorvos sem tudja megmondani ránézésre, persze, hogy mondanak mindent. Teljes vérkép, és hasi ultrahang, ez mindent elárul.
2011. febr. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Még mindig nem érted!

Volt vizsgálat, nem is egy! Nem vagyok hülye.

2011. febr. 22. 13:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező a válaszadó csak segíteni akar elhiszem, h aggódsz de ő nem tehet semmiről és nem írtad h volt már ien vizsgálat tehát nem volt egyértelmű... Azt aki segít nem kéne bántani sztm..Ő legalább előállt egy ötlettel.....

Az a baj ha az orvosok nem tudnak mit mondani a táp és a féreghajtó is megvolt én sem tudok mit mondani. Ami eszembe jut talán gyomorégés...Akkor szoktak füvet enni. Nem tudom h volt-e már esetleg rizs csirke diéta??!! .

2011. febr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem akartam senki különösebben megbántani, de ha már 5 dokihoz elvittem a kutyát, egyértelmű hogy a "részletekre" is odafigyelek.

Ezért a számomra ez a válasz igen is bántó volt!


Ilyenkor tejet szoktam neki adni, ha ki is jön legalább egy kicsit megkönnyebbül.

Párizsit szokta csak megenni ilyenkor, a rizst nem szereti.


De köszi az ötletet.

2011. febr. 22. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
OOOO Nem megbántani akartalak...Na mnd1 hagyjuk.. A tejtől nem fájhat a pocija??A rizst az én kutyim is csak csirkemellel eszi meg... Nekem mikor hányt és éget a gyomra a dokim tanácsolta a csirke mellet nem olcsó nem tudom mekkora kutyus.. De hátha helyre teszi a pocakját. Sajnos több ötletem nincs.
2011. febr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

tejet csak akkor kap ha rosszul van és úgy vettem észre valamit segít is, ha mást nem kiürül a gyomra és megkönnyebbül


23:39

1. ha nem te vagy Nina, akkor mit foglalkozol vele? ő nem szólt egy szót se

2. semmi olyat nem mondtam ami sértő lett volna

3. "Na, ezek közül egyik se volt; és köszöni, az időnkénti rosszullétet leszámítva remekül érzi magát!" ez a delikvens dokira vonatkozik

2011. febr. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!