Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kis kutyust szeretném...

Ezt a kis kutyust szeretném majd megvenni! Vélemény? (lenn link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 20. 18:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szép kiskutya,de azért nézd meg a szülőket,idegrendszer,eü.szűrések stb.
2011. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is közép-ázsiaim van :) akár 80 centi is lehet a marmagassága már kb 1 éves korában. és nagyon jó örző-védő :D nagyon jó kutya :D
2011. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
69%
Inkább spórolj pénzt egy rendes, tenyésztőtől vett, szűrésekkel,oltásokkal, törzskönnyvel és chippel rendelkező kis kölyökre! Lehet, hogy ennek itt idegrendszeri, vagy más súlyos problémái vannak, ilyet képről nem lehet megállapítani, hiába aranyos.Ez a kutya tényleg nem játék, az ilyen kutyákat csak és kizárólag tenyésztőtől szabad venni, márha nem akarod hogy népirtást végezzen a családodban.
2011. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%
Utolsó vagyok (tenyésztő)!most hívj fel mert még lehet még olcsóbban adnám mert most van rá másik vevő is!asianspirit kennel
2011. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
55%
Szűretlen szülőktől származó kiskutyát semmiképp se vegyél!!! Az előző tenyésztő honlapján sem látom az anyakutya HD és ED szűrésének eredményeit!
2011. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
55 ezer az nagyon sok nekem sajnálom :( egyébként 16 éves fiú vagyok nem hinném hogy szüleim annyit rászánnának ezért is gondoltam ezt mert nagyon aranyos meg szép meg minden és lehet hogy nem olyan drága de majd holnap felhívom és megkérdezem hogy mi az ábra
2011. febr. 20. 19:52
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
Kálmánchey Gábor vagyok!Kedves utolsó ha te azt gondolod hogy nincsenek a kutyáim szűrve akkor felhívhatsz vagy gyere el és megmutatom a papírokat!!És amugy meg hogy gondolod hogy nincsenek szűrve?Akkor biztosan nem mennék kiállitásra!!Fel is hívjhatsz nem harapok
2011. febr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
73%

55ezer nagyon kevés! Azt egy ilyen kutya tartására 3 hónap alatt ráköltöd! Ha nincs ennyi pénzetek sem, akkor miből akarod eltartani?



Azt meg nem tudhatom, hogy van-e szűrve az anyakutya, csak megemlíttetem, hogy a honlapon nem szerepel a szűrési eredmény! Hitelesebb lenne, ha a a szűrési eredményeket is feltűntetnéd, akár úgy, hogy a bescannelt bírálati lapot is felteszed! De ez csak egy javaslat, nekem mindegy.

2011. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Gábor vagyok!A kutyáim(valamelyik)európa fajtagyőztes!!
2011. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is ilyen fajta van. Rendkívül jámbor, szelíd, mi velünk, a családtagjaival végtelen türelme van, de az idegenek jobban járnak, ha messzire elkerülik a házunkat.
2011. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!