Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a kis kutyust szeretném...

Ezt a kis kutyust szeretném majd megvenni! Vélemény? (lenn link)

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 20. 18:45
1 2 3 4
 21/36 Zsirember ***** válasza:
100%
Nagy testű kutyából is lehet kezes-bárány! Nem biztos hogy vadorzó lesz!
2011. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
70%

Ha nincs 55 ezred most, akkor később, hogy lesz, mikor kiderül, hogy a szaporított kutyának ilyen-olyan betegségei vannak, és azonnal szaladni kell vele az orvoshoz?

Én inkább kiadnám egy egészséges kutyáért, mint, hogy a gyógyítására költsem. Ráadásul 55, nem sok, sőőőt.

2011. febr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
72%
Egy jó Közép-Ázsiai 70.000-nél kezdődik. És tényleg inkább tenyésztőtől vedd, törzskönyvel, oltásokkal.
2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Gábor!

Ez a te kutyád? amit írtál így érted?

mert ha igen akkor eddig még senki se reagálta le csak most én :DDDDD

kérdezőnek! hívd fel a tulajt és beszélj vele ne itt kérdezgess mert mi sem tudunk többet mint ami a hirdetésben áll!

sok sikert hozzá!

2011. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
86%
Gábor a tenyésztő vagyok!a linken nem az én kutyám van!!
2011. febr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
27%
Vedd meg!szerintem nagyon szép.biztos vannak szaporítók ebben a fajtában is mint ahogy mindegyikben de szerintem őket még nem annyira szaporítják túl mint pl.egy yorkit ami nyilván való.Bár ha tenyésztőtől vennéd akkor tuti nem lenne dysplaziás.de nagyon szép tényleg és ha sokat fogsz vele foglalkozni és sokat viszed kutyák közé kiskorában akkor biztosan nem lesz egy őrjöngő fenevad!hiszen gondolj csak bele minden kutya KUTYA legyen bármekkora és nézzen ki bárhogyan is!ha ezt észben tartod akkor biztosan nem lesz gond.Nézd a tv-ben Cesar Milan műsorát és majd meglátod hogy egy ilyen kutyából is lehet nyugodt,engedelmes barátot,társat nevelni.Nem kell általánosítani.
2011. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%

Most miért magyarázzátok,hogy vegyen tk-s kutyát,mikor a hirdetésben lévő kutya is tk-s???

Ott az adatoknál.Törzskönyv: van

Sztem vedd meg,ha elég időd,energiád,és kitartásod van egy ekkora kutyának élete végéig jó gazdájának lenni!

2011. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

"Gábor vagyok!A kutyáim(valamelyik)európa fajtagyőztes!!"


A kiállításokon nem kérnek egy árva szűrésről sem igazolást. Gratulálok az elért eredményhez, de attól még valóban egy jó tenyésztő a fajtára jellemző szűrések eredményét is közzé teszi a honlapján.

2011. febr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Aranyo,ha tetzsik és barátságos vedd meg :) Theia hogy te miylen vagy...Ha valakinek nincs pénze milliókért kutyát venni?Akkor mi van vagy csak nem akar?!Fogadjunk ha neked van állatod te se tenyészetből vetted vagy valami.Egy apróhirdetéses kutya is lehet ugyan olyan mint a tenyésztőtől vett...Sőt tudd meg a tenyésztők is hirdetik magukat ilyen oldalakon...pfff..
2011. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok!NE HALLGASS MÁSOK VÉLEMÉNYÉRE!HA NEKED BEJÖN AKUTYUS VEDD MEG!És amit irtam azt azoknak is irtam akik még ezt mondták,csak most hhirtelen ezt olvastam...
2011. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!