Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bull terriernek régen a...

A bull terriernek régen a viadalokon mi célt szolgált a stop nélküli feje?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a kutyafajtát, mert igazi bohóc, szinte mindent tudok a fajtáról, de ezt sehol nemtaláltam, egy könyvben sem. Hiszen ott van a pit bull, őt is sajnos viadaloztatták és neki még sem olyan a feje.
2011. febr. 21. 14:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Szerintem gyönyörűek, én legalábbis szerelmes lettem a fajtába. Remélem jövőre én is bully gazdi lehetek. Ja és nem is nagy baj, ha nem mindenkinek tetszik, hiszen így kisebb az esélye, hogy divatkutya legyen, úgy mint az amstaff sajnos.
2011. febr. 27. 21:07
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Hát ez se egy ritka fajta.
2011. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igazad van nem egy ritka fajta, de én ezt nem is írtam :) de akkorsincs körülötte akkora felhajtás, mint pl. yorkie meg már említett amstaff körül, ami ugye a fajtának egyáltalán nem tesz jót.
2011. febr. 27. 22:41
 14/15 anonim ***** válasza:

Ajánlom szíves figyelmedbe a fajtamentőket,akiktől örökbe tudsz fogadni.

Olcsón semmiképp ne vegyél szaporítótól,mert úgy megjárhatod,mint én.

2011. febr. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos én is megjártam még anno, hogy szaporítótól vettem a boxeremet, igaz meseszép és gyönyörű robosztus testalkata van, viszont rengeteg pénzbe került. Amennyit ráköltöttem abból már vehettem volna egy tk-es kutyát is. Úgyhogy megfogadtam, hogy soha többet olcsó kutyát. Vagy menhely vagy tenyésztő. Most az utóbbit választottam, sok időbe telt míg megtaláltam a számomra ideális kennelt, de meg van.
2011. febr. 28. 12:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!