Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindenhol azt hallani, hogy a...

Mindenhol azt hallani, hogy a tenyésztők nem szeretik?

Figyelt kérdés
..ha az érdeklődő,egyből a kiskutya árát kérdezi.Még a hírdetéseikben sem tüntetik fel a kutyáik árát.Pedig azért jó tudni,hogy 250,vagy "csak"100ezerben gondolkodjon a vásárló...Ez még szerintem,nem jelenti,hogy nem fogja tudni ellátni a kiskutyát,megfelelően.
2011. febr. 21. 20:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Persze, majd egy kerekasztal beszélgetést fogok lefolytatni.

Majd egy fél órát fogok telefonálni, mire az árat fogom megkérdezni.

1, Bemutatkozok.

2, Aktuális e még a hirdetés.

3, Mennyibe kerülnek a kölykök.

4, Mikor nézhetném meg.

5, Le vannak e törzskönyvezve.


Ennyi. A többit majd helyszínen.

2011. febr. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is egy komoly tenyésztőtől van de és én sem kérdeztem rá az árra mert én már tudtam egy korábbi hirdetésből de ő volt olyan korrekt hogy magától mondta és még azt is hozzá tette hogy tudja mennyi pénz ez egy kutyáért és hogy vannak nála sokkal olcsóbb tenyésztők is.de én mondtam neki hogy tudom de nekem tőle kell kiskutya és másnap már utaztunk is 600km-t hogy megtekintsük élőben is.persze azóta már nálunk van a kicsi:)
2011. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
A helyzet az, hogy ő van értem, és nem én őérte. Ezt kéne már beleverni a fejükbe, ugyanúgy, mint a sok körmét reszelgető telefonálgató bolti eladó csajokba, akik úgy néznek rád, ha kérsz tőlük valamit, mint egy késes gyilkosra, pedig tudja utána még reszelni a körmét...
2011. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én pl. nagyon szeretem a bemutatkozó e-maileket. És ha a végén az árról kérdeznek, akkor természetesen a válaszban az is menni fog. Ez igy nem kerül semmibe.

Ha ugy hivnak, hogy jónapot, mennyibe kerül a kiskutya, azt én sem nagyon szeretem, de ha előtte mondjuk bemutatkozik, elmondja, hogy kan, ill. szuka érdekelné, és hobby célra, akkor teljesen normális ha megkérdezi mennyibe kerül.

2011. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én tenyésztő vagyok és utálom a mennyibe kerül kérdést!

A válaszom: mi mennyi????

Szeretném tudni, ki és milyen célra keres kiskutyát. Már bocs de én se kérdezem meg mennyi van a bankszámlán!

Ja és nem a bolti eladó vagyok, akkor kutyakereskedést nyitnék, hanem kutyát tenyésztek és időnként van eladó kutyám, de nem bárkinek. Nem kötelező nálam vásárolni és nem is akarok mindenáron eladni.

2011. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves Tenyésztő..!


Neked talán mindegy, ha veszel valamit, hogy 10 millió vagy 100ezer Ft? Most nyilván sarkítok, de a legtöbb embernek nem mindegy az ár.

Az csak a saját szegénységi bizonyítványod, hogy elítélsz valakit egy kérdés miatt és azt feltételezed róla, hogy nem lenne jó gazdája a kutyának. Az igaz, hogy nem kötelező tőled kutyát venni, de te sem vagy köteles odaadni a kutyát, ha a személyes találkozó után sem szimpatikus a vevő. Ennyi. Vagy a 3. találkozó után vagy csak hajlandó elárulni az árat, miután valaki leutazott 300km-t?? Van aki hosszú évekig spórol egy törzskönyves kutyára, nem biztos, hogy potyára még ki tud adni a benzin pénzre 20 ezer Ft-okat. Kicsit gondolkozz.


Én írtam azt, hogy maximum 100ezer Ft-ot adok ki egy kutyáért. Ennyit tartok reálisnak és megfizethetőnek, mivel csakis hobbi célra tartok kutyákat.

Nem érdekel egy olyan kiskutya (hiába szép és aranyos), amelyik 300ezer Ft-ba kerül.

Ettől függetlenül a kutyáim mindent megkapnak, a legjobb tápokkal etetem őket, naponta sétálunk, játszunk és az ágyamban alszanak. Úgyhogy azt hiszem, mindent megadok nekik.

2011. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem az én szegénységi bizonyítványom, ha valaki csak ennyit tud kérdezni, már bocs! Elvárható, hogy 2-3 kerek értelmes mondatot összetudjon tenni egy érdeklődő. Nem a harmadik beszélgetésről beszél itt senki, ezt már csak kisarkítod, hogy neked legyen igazad. Nem akarlak meggyőzni, de minek kérdezel, ha nem tetszik, hogy van akinek más a véleménye?
2011. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!