Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baja lesz a kutyámnak?

Baja lesz a kutyámnak?

Figyelt kérdés
a kutyám kihányta egy műbeles virsli műbelét, ha esetleg maradt még a gyomrában a műbélből lehet baja tőle?
2011. febr. 22. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából...Nem annyira tudom de vidd el azért az állatorvoshoz,nehogy valami baja legyen,vagy akár lehet hogy kihányta az összest.
2011. febr. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem feltétlen kell pánikolni azonnal. :)

Mármint úgy értem, hogy nekünk is van sok kutyánk, és ők is ettek már össze ezt-azt, hiába figyelünk oda rájuk.

Amit nem hányt ki, azt valószínű kikaksizza. :)

Max ha észreveszel rajta bármit, ami nem normális, akkor fordulj orvoshoz viszont!

2011. febr. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ, kicsit megnyugodtam : )

nálunk az a probléma hogy mamám most nálunk lakik és ha virslit eszik leveszi a héját még ha juh beles is a virsli, és szerintem odaadja a kutyának és most véletlenül adhatta neki a műbelet

2011. febr. 22. 07:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell megjedni a miénk is evett és a széklettel kijött.
2011. febr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem lesz baja igaz ,hogy mubél de 1 ido után felfog ´szívódni´ a gyomrában
2011. febr. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. febr. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd kijön belőle. Ha baj van, úgyis észreveszed, ha fáj a gyomra, vagy vmi, akkor fordulj orvoshoz.
2011. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!