Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen keverék...

Szerintetek milyen keverék lehet ő?

Figyelt kérdés

Sajnos a kutyám már nem él, és nagyon szeretnék egy ilyesmi kutyát.Amikor kaptam ezt a kutyát, a gazdája azt mondta hogy vizslakeverék lehet.Szerintetek tényleg van benne vizsla?Már nagyon sok képet néztem keverék kutyákról, nagyon sok hasonló van, de egy sem ilyen.És ebben szeretnék segítséget kérni, hátha ti tudnátok segítséget.

[link]

[link]

[link]


2011. febr. 22. 22:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Tacsi van benne szerintem és elképzelhető 1 kis vizsla is:)
2011. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Én ebben a kutyában vizslát nem vélek felfedezni, talán inkább tacskó (a fejéből és a színéből ítélve) ha ragaszkodunk konkrét fajta megnevezéséhez. De leginkább egy helyes kis utcai vegyesnek néz ki.

Ne ragaszkodj a kinézethez, ne akarj pontosan olyan kutyát, mint amilyen az előző volt, mert akaratlanul is a másikhoz fogod hasonlítani. Sokkal fontosabb, hogy a személyisége, igényei passzoljanak a te életstílusodhoz.

ww.allatok.info itt biztosan találsz helyes, gazdikereső kutyusokat.

2011. febr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Erdélyi kopó
2011. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)Körülnézek azon az oldalon amit ajánlottál:)Tudom hogy nem jó pont ugyanilyen kutyához ragaszkodni, mert benne van a pakliba hogy egyáltalán nem olyan lesz mint az előző kutyám, és ettől félek is, mert őt nagyon szerettem és hihetetlen okos volt és nagyon hiányzik:(
2011. febr. 22. 22:44
 5/19 A kérdező kommentje:
Erdélyi kopóra én is gondoltam, de nem tudom,mert úgy tudom hogy az meg elég ritka fajta, sőt ahol én lakom eggyel sem találkoztam még.
2011. febr. 22. 22:47
 6/19 anonim ***** válasza:
57%
tacsi, rövidszőrű foxi is gyanús, de szerintem ez egy tacsi és egy keverék "gyereke"
2011. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi, még most vettem észre hogy háromszor ugyanazt a képet tettem fel:S

2011. febr. 22. 22:52
 8/19 anonim ***** válasza:
kopó tuti van benne
2011. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 IGCM ***** válasza:

dobermann is van benne az is tuti :D

Meg vizsla meg öö nem tudom x.x

2011. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

A tacskónak kicsi, görbe lábai és jóval hegyesebb, hosszabb pofája van. Ez az egyed egy erdélyi kopó és simaszőrű foxterrier keveréke. Ez tisztán látszik a hosszú, kecses terrieres lábából. Az erdélyi kopó pedig nagyon szépen látható a pofáján illetve a mintázatán.

Remélem, hogy segítettem!

2011. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!