Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehetne lefoglalni...

Mivel lehetne lefoglalni őket? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2 kutyám délelőtt egyedül van amíg suliba vagyok, és a drágák addig azzal foglalatoskodnak, hogy sivár és növénymentes legyen a kert. Mivel foglalhatnám le őket egész nap? Olyan játékokra gondolok, amit pl. fel lehet akasztani a fára ők meg játszanak vele vagy ilyesmi. Vannak játékaik (kötél, labda, botok)de gondolom ezeket már megunták. A másik kérdésem az lenne, hogy növényrágás ellen jó -e az, hogy lefújom a növényt dezodorral? Ugy tudom annak nem szeretik a szagát.
2011. febr. 23. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

az unatkozó kutya okoz csak kárt!!

tök mindegy , hogy milyen játékot raksz be nekik, ha te ,a gazdi nem foglalkozol velük eleget ,akkor ha nem vagy ott ,ők nem fognak csak magukban játszani .

mert ezt is meg kell tanítani nekik !!!

fárasztani-és játszani-nevelni,és tanítani, és meglásd a kert is kivirul !!!

2011. febr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocs ezt kifelejtettem: minden nap játszom velük, menden nap tanítom őket és 2 naponta megyünk sétálni, hétvégénként ha jó az idő megyünk a hegyekbe, egésznapos túrára. azt hiszem eleget foglalkozom velük
2011. febr. 23. 10:15
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tewhetek róla, hogy unatkoznak, he nem vagyok otthon nem tudok mit csinálni.
2011. febr. 23. 10:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg azt, hogy felkelsz hajnalban és mielőtt elmész, nagyon alaposan, gyakorlatilag az ájulásig kifárasztod őket. A növények, ha olyan helyen vannak, a helyedben lekeríteném őket, hogy ne férjenek hozzá a kutyák. Ismerősömék is ezt csinálták.
2011. febr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is!!A kutya egy játékkal egésznap úgy sem fog játszani.Megoldás:az is jó ha reggel hajnalban felkelsz vagy akár bezárod a kennelükbe (mind a 2 kutya együtt legyen)és beteszel neki egy csomó játékot,fekhelyt,tápot és ott biztosan el lesznek!!:))
2011. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy nem lesznek el egész nap 1 db labdával. Nincs kenneljük, szabadon vannak. A körbekerítés lehet hogy működne. Köszi a válaszokat.
2011. febr. 24. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!