Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a kutyámat...

Hogyan vegyem rá a kutyámat hogy mindig hallgasson rám?

Figyelt kérdés
Ma sétánál a kutyám meglátott z út túloldalán egy másik kutyát és ez az út ilyenkor rettentő forgalmas akárhogy hívtam fütyültem nem jött pedig tudja a behívást nagyon okos kutya suliba is jártunk. Kérlek segítsetek adjatok ötleteket hogy tudom rá venni hogy mindig hallgasson rám.
2011. febr. 23. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lehetséges, hogy nem teljes százalékban vagy falkavezért pl.: 80% -ban te vagy de 20%-ban a kutya
2011. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
van ilyen eketromos sokkoló nyakörv, amit távirányítóval lehet vezérelni. Azzal hamar megtanulja szerintem.
2011. febr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Az elektromos nyakörv az állatkínzás. Kan vagy szuka kutyád van? Ha kan nem lehet, hogy egy tüzelő szuka bűvkörébe került?
2011. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szuka kutyus és ivartalanítva van.
2011. febr. 23. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még ne engedd el akkor...de pórázzal nyakoroljatok az utcán, erre ajánlom a flexit, így nagyobb távolságból is meg próbálhatod behívni.Sok különböző helyen és szituációban hívd be, és nagyonsok falat és dícséret, ha odajön. A szituációkon azt értem, hogy pl. ha macska, vagy másik kutya van a közelben, stb. de erről beszélj a kutyakiképzővel is, ha már suliba jártok. Ő szakember, hasznosabbat tud mondani.
2011. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

valahogy így...!

:d

2011. febr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ninna ♥ ***** válasza:
A kutyaiskolába az oktatókat kérdezd meg, ők biztosan meg tudják mondani a legmegfelelőbb módszert. Az biztos, hogy jobban el kell fogadnia a kutyusnak téged vezérként, mert tuti, hogy nem vagy az. A vezér minden szituációban bármiről le tudja tiltani a kutyáját, a kutya pedig akármit is lát, az engedélye nélkül nem szalad el mellőle. A szabályokra mindenképpen rá kéne erősítened, és meg kéne próbálnod, hogy mondjuk 2-3 napig a vacsoráját a kezedből kapja meg, kint az utcán, amikor magadhoz hívod. Ezzel meg tudod neki erősíteni a kötődést, és azt is, hogy hozzád odajönni mindig jó, mert mindig van nálad jutalomfalat. Innentől kezdve minden behívást jutalmazz meg, nem maradhat ki egynek sem a megjutalmazása. Ha ezzel jól haladtok, el lehet hagyni a jutalmazást, de még azért jutalmazz meg minden jót. Itt vannak a szabályok, ezeket erősen be kéne tartani: [link]
2011. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!