Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elkaphatom a férgeket a...

Elkaphatom a férgeket a kiskutyámtól?

Figyelt kérdés
Ma adtam be a kiskutyámnak a féreghajtót, és most találtam a székletében férgeket. Nagyon sokat puszilgatom, olyan is volt már, hogy belenyalt véletlenül a számba. Elkaphatom tőle? Bennem is lehet tőle féreg?
2011. febr. 24. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen elkaphatod, irány a doki.
2011. febr. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,ezért kell elmenni patikába és dokihoz is
2011. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, elkaphatod, de azért nem olyan hamar. Attól függ, hogy mennyit "nyalakodtok" így. Ha úgy érzed, az a biztos, ha elmégy orvoshoz.
2011. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 kistestű kutyusunk van akik bent laknak, így mi minden éven egyszer csinálunk egy Vermox kúrát.

A háziorvosod felírja.

2011. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell ilyen komolyan venned a dolgot. Aki állatot tart, az tudatában kell legyen annak, hogy bizony az élősködők nem válogatnak. Én is agyba-főbe puszilgatom a kutyáimat, macskáimat, lovaimat, papagájokat, és munkám során számtalan további állattal találkozom. Kapható emberek számára féreghajtó, amit én féléves rendszerességgel szedek. (Bár még egyszer sem tapasztaltam, hogy férges lennék, de én úgy gondolom, hogy akinek sok állata van, vagy állatokkal foglalkozik, annak kötelessége időnként ilyet bevenni.)
2011. febr. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
így van, lehet kapni embereknek is féregtelenítőt, sőt kúrát is nem feltétlen kell doki!
2011. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal vagy, illetve van gyerek a háznál, akkor rá nagyon veszélyesek a férgek. Ők betegek is lehetnek!
2011. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!