Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyámtól hány hónapos...

A kiskutyámtól hány hónapos kora közül várhatom el hogy szobatiszta legyen? Kis termetű kutyáról van szó.

Figyelt kérdés
már szépen kakil és pisil is lent de mikor feljövünk még 20 30 perc se telik és megint van fent pisi, néha még kaki is.
2010. márc. 8. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyémmel 2,5 hónapos korában kezdtünk el dolgozni az ügyön (menhelyről mentettem, 12 kilós), és 6 hónapos korára lett stabilan szobatiszta, bár egy hónap után csak alkalmi balesetek fordultak elő.
2010. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a mien 1honap után megszokta a papirt és már unta és igy jelzet mer már nem tetszett neki kaparta az ajtót meg nyögött meg stb és kistermetű kutyus
2010. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

7hetesen került hozzám a kutyusom. (Utcára született, majdnem megfagyott). Előtte sosem volt lakásban, de első nap kivittem párszor,megmutattam hol végezze a dolgát. Már aznap este nem pisilt-kakilt be. Este egyszer kivittem, reggel szépen jelezte, hogy mennie kell. Írtó okos:)

Egyébként pulikeverék:)

2010. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!