Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik erősebb kutya?

Szerintetek melyik erősebb kutya?

Figyelt kérdés

a bullterrier, kaukázusi medveölő vagy az argentin dog?:D

mert nekem mind három van és jól megvannak:)

-a ti véleményetek szerint verhetetlen 3as?


2011. febr. 24. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyikük igen erős kutya. Szerintem a kaukázusi, de ez függ az agresszió mértékétől és tesi fejlettségétől is.
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csak abból tudok kiindulni,amit eddig láttam belőlük.

Régen,vagy 15 éve néztem kutyaviadalt és ott a kaukázusi letiporta a bullterriert 10 percig szaggatta,aztán a bull ráharapott a kaukázusi lábára és gyakorlatilag leszakította.

Az argentin dog meg nagyon szép,de egészségessel még nem találkoztam,ebből gondolom,hogy nem győzhetne a másik kettővel szemben.

Szóval a bull.De természetesen nevelés,természet,kiképzés függő elsősorban a dolog.

2011. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engedd őket össze és majd kiderül.
2011. febr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kaukázusi
2011. febr. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kaukázusi!!!
2011. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bull terrier! fürge, gyors, és írtózatosan erős a harapása, a fájdalomküszöbe pedig nagyon magas. Amúgy teljes mértékben elítélem a kutyaviadalokat (tudom te nem azért kérdezted).
2011. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bullterrier. A kaukázusi lehet, hogy nagy, de a bullterriernek sokkal erősebb a harapása, fürgébb, simán kivégezné a kaukázusit.


És tényleg nagyon magas a fájdalomküszöbe.

2011. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsuzsabazsa ***** válasza:

A Bullterrier valóban nagyon fürge. A Kaukázusi meg testi fölényben van. A Bulli is letudná dönteni a Kaut, de ha a Kau egyszer elkapja és lenyomja mivel testi fölényben van és még jól rá is harap, akkor nem tudom mi is lenne.

De egy nem rutinos verekedős kutya nem fog nyerni egy mondjuk rutinos verekedőssel szemben.

Azért az Argentin sem piskóta!

2011. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a bullterrier.
2011. febr. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!