Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Őrző-védésre kiképzett, Német...

Őrző-védésre kiképzett, Német Boxer vagy Német Juhász kutya harapása erősebb, biztosabb?

Figyelt kérdés
Úgy értem,pl. a csibészelő karról melyiket lenne nehezebb,úgymond,"lerázni",ha a "fogd" a parancs?
2011. júl. 27. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Németjuhász harapása erősebb sztem.De ha normálisan fog a kutya akkor teljesen mindegy.
2011. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mindenképp a Német juhászt,nekem volt mind2,meg sokkal könnyebben tanítható és engedelmesebb mint a boxer
2011. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is könnyebb tanítani és biztosabb a NJ fogása.
2011. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Azért kérdeztem,mert rongyoztam egy boxerrel és németjuhászal is.Mindkettő 2 éves.Nekem úgy tűnt,hogy a boxer szájából nehezebben "csúszott" ki a rongy húzogatás közben.Azt tudom,hogy a nj harapása erősebb,én inkább a fogás biztosságára voltam kíváncsi,képzett kutyáknál.
2011. júl. 27. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiképzett kutyánál szerintem egyiknél sem csúszik ki a rongy. A 2 éves kutyák még igencsak képzés alatt állnak, itt lehet közöttük különbség.
2011. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fogás biztossága meg sok mindentől függ: kiképzési módszer , a kutya idegrendszere , megfelelő fogazat pl.
2011. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 9 hónapos növendék boxeremmel "járok" kutyasuliba, és részt vettünk pár őrző-védőn is. (a rongyozáson kívül még nem sok minden ragadta meg a figyelmét az órai anyagból:D)Annyit tudok, hogy a boxerek későn érő típusok, illetve azt említette még a kiképzőnk, hogy egy boxernek sosem lesz olyan biztos fogása, mint egy nj-nak, vagy egy malinak, a rövid álkapcsa miatt.
2011. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!