Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pasik! Miért tesztek úgy a...

Pasik! Miért tesztek úgy a kan kutyák ivartalanításával kapcsolatban, mintha titeket akarnának ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 12:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%

Ezt már én is megfigyeltem, hogy érzékenyen érinti őket az ebük férfiassága! Pedig nem is róluk van szó! Nevetséges:)


egy nő, akinek ivartalanított kan kutyája van:)

2011. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
ezt maximum filmekben láthattad, vagy nem tudom. Volt már ivartalanított kan kutyánk és a családban egy pasi sem ellenkezett. A nőstényeket azért célszerűbb ivartalaníttatni, mert ők szülik a kiskutyákat
2011. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
mert mi tudjuk milyen érzés férfinak lenni és tudjuk mitől fosztják meg kedvencünket...
2011. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
De a kutyáknak fáj a párzás, ők nem élvezetből, hanem ösztönből csinálják... Láttál már kutyákat összeragadni? Nagy élmény...
2011. febr. 25. 12:51
 5/27 anonim ***** válasza:
90%

Párommal minden este járunk ki a kutyáinkkal kutyák közé. Hétfőn ivartalanították az egyik kan kutyát akik szintén kijárnak. Vasárnap, minden pasi elköszönésnél odament a kutyához és megsimogatáák, meg valamit mondtak neki.


No comment:)


Szerintem csak,röviden annyi a válasz, hogy belegondolnak, abba ha róluk lenne szó és az milyen lenne. 23/N

2011. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem, hogy nem tudnak önmaguktól elvonatkoztatni. Ez annyira gyerekes. Attól nem féltik a kutyát, hogy majd prosztata meg végbél daganata lesz? Meg abba nem gondolnak bele, hogy milyen szenvedés a kannak érezni a tüzelő szukákat, mégsem mehet oda hozzájuk? Vagy hogy milyen rossz állandóan a többi kannal csatázni?

Az én exem is így tiltakozott, mintha a saját golyóiról lenne szó, pedig nem egy buta ember. Komolyan nem értem, de nagyon érdekelne, hogy miért van ez így az agyakban?!

2011. febr. 25. 12:59
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Én mégis csak azt tudom mondani, hogy aki nem tud ettől elvonatkoztatni az buta.


férfi, egy ivartalanított gazdája

2011. febr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Khmm, szóval egy ivartalanított KAN gazdája :)
2011. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
90%

"mert mi tudjuk milyen érzés férfinak lenni és tudjuk mitől fosztják meg kedvencünket..."


Ez mekkora hülyeség!

Valószínűleg te használod, így valóban rossz lenne, ha kiherélnének.

De egy kan kutya ha hobbikedvencként van tartva, SOHA nem fedez.

Így teljesen mindegy neki, ha ivartalanítják, nem fogja magát rosszabbul érezni.

2011. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Girlnextdor válasza:
0%
mikor az en kutyamat ivartalanitottak az eb baratom is sajnalta szegeny kutyu ferfiassagat.Szerintem csak siman egyutterzes
2011. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!