Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pasik! Miért tesztek úgy a...

Pasik! Miért tesztek úgy a kan kutyák ivartalanításával kapcsolatban, mintha titeket akarnának ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 12:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%
De ha a méhgyulladás előtt ivartalanítottad volna.....
2011. febr. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

Oké! Várom a válaszod, de megkérdezem én is és meg is írom!!!

De tudomásom szerint a repülésnél az orruk véget, mert rövid, a nyálkahártya megduzzad és nem kap levegőt, gyakorlatilag megfullad...vmi ilyesmi a lényege! Altatást viszont tényleg nem tudom, ugyh rákérdezek, mert mostmár én is kíváncsi vagyok a válaszra!

2011. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%
De mi?? Az összes terriernek? Amikor szinte mindegyik más...és ráadásul a terrierek között a bostonon kívül nincs is olyan nagyon durván rövid orrú. Én ezt, ne haragudj, nem bántásból, de nem hiszem el.
2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Az állatvédők már több százezer terriert ivartalanítottak az évek alatt, mégsem pusztultak bele a kutyák :o)

Csak azt nem értem, ez hogyan kapcsolódik a kérdéshez?

2011. febr. 25. 17:14
 25/27 anonim ***** válasza:
44%
Azért nézz utána te is én is....mert van igazság az állításodban és ezért vagyok most már kíváncsi én is nagyon rá!
2011. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
nem az ivartalanításon van a hangsúly hanem az altatáson, az kockázatosabb náluk...de ez nem = azzal, hogy el is pusztul, az enyémmel ez történt így én a rossz emléktől tartva nem csináltatom meg, és én ezt véleményként írtam, bele kötöttek, most azt vitatjuk, ill. tisztázzuk az álláspontunkat! Ennyi!
2011. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 zsuzsabazsa ***** válasza:
A pusztul, meg a döglött helyett azért szebb szó, hogy elhalálozott. Hát nem?
2011. febr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!