Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A fajtamentőktől (németjuhász)...

A fajtamentőktől (németjuhász) szeretnék örökbefogadni egy 10 hónapos kutyát (kan). Hozzá tudom szoktatni a 10 éves tacskómhoz (szuka)?

Figyelt kérdés
A gyermekemhez hozzászokik(13 éves)?Meg tudom tanítani az alap vezényszavakra? Őrző-védő tanfolyamot még megtanulja ugyan úgy mint egy 6 hónapos kutya?
2011. febr. 26. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven lehetséges!

Hívjd fel a fajtamentőket vagy írj nekik egy e-mailt, mutatkozz be néhány mondatban, mondd el miért szeretnéd a kutyát, milyen körülményeket tudsz számára biztosítani és aztán fölteheted a kérdéseidet. Ha valamilyen okból ez a kutyus nem lesz megfelelő nektek, akkor ajánlanak másikat, vagy fölvesznek várólistára. Biztosan fognak segíteni!

2011. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ninna ♥ ***** válasza:
Természetesen egy 10 hónapos kutyussal még semmiről nem késtél le. A gyermekedet imádni fogja, ahhoz nem is kell hozzászoktatni. A tacskódhoz is hozzá lehet majd szoktatni, lényeg, hogy először idegen terepen találkozzanak, és utána menjetek haza, ahol pedig ha a tacskó bántja a nj-t, akkor azt kezelni kell. Az alap vezényszavak tanításával sosem lehet elkésni, egy 10 éves kutyusnak is meg lehet tanítani, hát még egy 10 hónaposnak :) Ha elhordod kutyaiskolába, akkor az engedelmesség, és az ÖV tanfolyamot is el tudják végezni.
2011. febr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!