Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border Collie ilyen helyre?

Border Collie ilyen helyre?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik küllemre és belsőleg is a border collie

a helyzet az hogy annyi félét lehet hallani (pl: csak olyannak jó a border akinek eza munkája stb...)

nálunk az a helyzet hogy van már egy kutyusom (keverék menhelyről) nagyon szeretem és napi 1,5-2-3 órát viszem el sétálni de tanulni nem szeret inkább labdázni és futkorászni de ő így jó kutyus , a nővéremnek van egy belga juhász kutyája , nagy lakásban vannak tartva tágas nappali stb... bent lenne a border is

szerintetek ilyen helyre lehetne hozni egy border colliet ? ha az ember nem akar vele sportolni csak egy hűséges, okos kutyát akar akkor jó a border collie ?


2011. febr. 27. 16:47
1 2
 11/13 Catz ***** válasza:
Nem ertem, hogy most engem miert kellett lepontozni... En is show-kenneleket ajanlottam....
2011. febr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

én nem pontoztalak le

am köszi a válaszokat

2011. febr. 28. 17:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért mert nem direkt ezért van show és munka. Show vonal nem azért jött létre, hogy hobbi kutyásoknak is lehessen bordere, hanem azért, mert egy bizonyos tenyésztői csoport elkezdett küllemre tenyészteni és a munkára kevesebb hangsúlyt fektettek.

Az igaz, hogy bobbi célra a show vonal a megfelelőbb, de az már nem, hogy a show vonal e célból jött létre.

Ezért lettél lepontozva, mert ahogy megfogalmaztad, az úgy nem igaz, viszont az igen, hogy a kérdező céljaihoz egy show vonalú a megfelelő. Bár abból sem mindegy, hogy milyen. (amúgy én félig hasznosnak értékeltem a válaszod)

2011. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!