Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam 2 kisktyát mi a...

Találtam 2 kisktyát mi a teendő sajnos nem tudjuk tartani meg orvoshoz vinni? Budapest 3 ker

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 28. 12:57
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig írta a kérdező, hogy a macskái tejét adja a kutyusoknak. Szóval add tejet a cicáknak.. Lehet, hogy nem prémiumtáppal eteti őket, de ha ő nem lenne, azok a macsekok ennyit se kapnának, az utcán élnék le az életüket. És nem csak a kaja számít, biztos vagyok benne, hogy azok a cicák sok szeretetet kapnak tőle. Ne bántsunk már egy nehézsorsú embert, inkább érezzünk vele együtt!
2011. febr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Ha nem lesz pénzem netre nem fizetem,ezt még január elején fizettem ki,de kedves fricskázó te még tényleg nem láttál szegény embert (olyan ORBÁNOST)nem sértenek a szavaid,mert tök erős a lelkivilágom.Mellékzöngének irom csak neked,hátha jobban érthető leszek:47 éve élek egyedül család rokonság segitő kezek nélkül.Természetesen 47 éves leszek.Képzeld nem iszom nem drogozom,nem járok lopni,csak amortizálodom,mert mint mondtam a törvények igen az egyenlö feltételek nem vonatkoznak rám.Képzeld itt születtem Budapesten és még saját lakásom sincs bérelnem kell,és képzeld a magam akaratának köszönhetem,hogy nem lettem rossz ember.Ahogy te se ugy más se segitett abban,hogy legyen reményem,ezért váltam ki a társadalombol.van hogy nem eszek napokig egy fekély fityeg,te meg ugy csodálkozol,mintha nem ebben az országban élnél.Tudod hogy hivom magam???--Járulékos veszteség--soha nem kellettem se családomnak se senkinek,csak mindig megfelelni.Na igy már okosabb vagy???
2011. febr. 28. 18:12
 43/45 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes oldalak, ahová felrakhatod őket. Csak a szöveget kell megírni. Pl. : expressz, állatapró. Sajnos jobb ötletem nincs, én messze vagyok, pedig míg nincs gazdi én is befogadnám őket. Remélem sikerül.
2011. febr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
látod itt is hiába probálkozom,de tényleg remélem minél hamarabb megoldodik,nagyon nyügösek itt vannak a lakásba és kint nem tudjuk hagyni a hideg miatt ha megyünk,bent meg gáz,mert széttépnek valamit ugyhogy mostantol SOS
2011. febr. 28. 21:26
 45/45 Csurmi ***** válasza:
A kérdés többesszámban van. Akkor egyedül keresel neki gazdát vagy mással együtt?
2011. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!