Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véleményetek szerint nekem...

Véleményetek szerint nekem melyiket kéne választanom? Magyar vizsla, boxer, boston terrier, Amerikai staffordshire terrier, rottweiler, dobermann, cocker spániel, labrador, golden retriever? (a körülmények lent megtalálhatók)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb.3 hónap múlva 17.születésnapomra kapni fogok egy kutyát.(Volt már előtte 1 kutyám, de inkább a családé volt). Lakásban lakunk, de olyan fajtát szeretnék amelyikkel eljárhatnék reggel-este futni, és úszni is szeret(reggel 1.5óráig tudok vele foglalkozni, du. 5órát vagy annál többet, úszni pedig azért mert nem Mo.-n élek és a tenger mellett lakunk). Kutyaiskolába mindenféleképpen járnék vele, megakarom tanítani különböző trükkökre is. Légyszíves válaszoljatok, és indokoljátok, hogy miért azt ajánljátok vagy egyes fajtákat miért nem, esetleg ti is írhatnátok ezekhez a körülményekhez kutyát.Előre is köszönöm

16/L


2011. febr. 28. 20:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

vizsla vagy golden. nekem is goldenem van és ha kifogsz egy okos kutyát nagyonnagyon szerethető és hűséges! imád futkározni, szeret a középpontban lenni! szereti a vízet! nagyon okos! szeret aportírozni is!

vizsla, abban mondjuk nincs tapasztalatom, de volt h egy két napig "élhettem" vele és ez a fjta is nagyon szeret mozogni, mondjuk télen inkább házba, de ezis vadészkutya aportíroz és nagyon okos is gondolom hűséges is! :D

2011. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Orfeus ***** válasza:
Nah, mire jutottál? :)
2012. máj. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!