Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törzskönyv nélkül te vennél...

Törzskönyv nélkül te vennél kutyát?

Figyelt kérdés
Csupán kíváncsiságból kérdem. Köszönöm előre is a válaszokat :)
2011. márc. 1. 13:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem,mert vettem egyet Bp-en Tégen Szilviától és kiderült, hogy a törpe schnauzerből egy puli lett.
2011. márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen, sőt előnyben részesítem őket. Sok embernek nem kellenek pl a szerencsétlen menhelyi kutyulékok, én meg őket imádom a legjobban. Mindig menhelyi keverék kutyát fogadok be.
2011. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Persze tisztában vagyok vele, hogy le leszek ezért pontozva a vérbe.
2011. márc. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Csak törzskönyv nélküli kutyáim vannak, mind keverék, és menhelyi. Okosak, szépek, értelmesek. Többre becsülöm őket, mint a túltenyésztett fajtisztákat.
2011. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is menhelyről hozott kutyákat tartok. Minden rendben velük, okosak, aranyosak, békések, tudnak viselkedni, könnyen taníthatóak. Tinikoromban volt egy törzskönyvezett kuvasz kutyánk, amelyik a túltenyésztés miatt megkergült és meghalt. Köszönöm, olyat többet nem.
2011. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak le utolsó :)

Bár úgy értettem a kérdést, hogy pl. tacskó apuka és tacskó anyuka kölyke az "illető" kiskutya, csak épp nincs törzskönyve. Így értettem :).

Amúgy meg, én is előnyben részesítem a menhelyi kutyákat és nyugodtan lepontozhat engem bárki.

2011. márc. 1. 13:13
 7/25 anonim ***** válasza:
55%
Törzskönyv nélkül csak menhelyről keverék vagy fajtamentőktől fajtatiszta. De törzskönyv nélkül nem vásárolnék.
2011. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés a vásárlásra vonatkozott, tehát egyértelműen NEM! Nem adnék pénzt bizonytalan származású kutyáért!


A menhely, örökbefogadás, mentés egy egész más kategória, azt ne keverjük ide. Persze, hogy vannak olyanok, szerencsére sokan, de mégse elegen, akik szívesen mentenek keverék vagy fajtatiszta kutyákat. Ez becsületre méltó és követendő magatartás!


Azokat viszont elítélem, akiknek fajtatiszta kutya kell, de olcsón, törzskönyv nélkül ja, meg persze kölyök!

2011. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

A vásárlásról van szó valóban, nem figyeltem, bocsesz.

A felettem hozzászólóval értek egyet ebben az esetben!

2011. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%
Igen , most is tk-nélküli kutyám lesz.Ajánlotak egy almot , elmentem megnézni és teszettek a kicsik le lettek tesztelve , kiválasztottam egyet amit a hétvégén el is hozok.Az illető akitől veszem nagyon jól tartja őket , első és utolsó alomról van szó , munka vérvonalú szülőktől és nagyszülőktől.Kan tk-s a szuka nem.Nekem nagyon jó hogy a felmenőkkel dolgoznak mert terveim vannak a kicsivel , és így mégis nagyobb az esélye hogy megfelel az elvárásoknak.
2011. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!