Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le a kiskutyám...

Hogy szoktassam le a kiskutyámat arról, hogy amikor nem vagyok otthon, ne rágcsáljon szét dolgokat?

Figyelt kérdés
Csivavám van, 1 éves lesz nemsokára. Eddig nem volt munkahelyem és amióta nálam van elég sok időt töltöttem vele. Viszont most,amikor elmegyek itthonról néha nekiesik a könyveknek és elkezdi szétrágni őket.. Mielőtt elmegyek leviszem sétálni,játszani,tehát elfárad rendesen. Amikor hazajövök szintén séta játék. Tisztában vagyok vele,hogy én szúrtam el,azzal hogy nagyon sokat voltam vele...( annyira cuki :D ) De szeretném tudni,hogy hozhatnám ezt helyre? Mivel lehet leszoktatni,hogy szétrágjon dolgokat?
2011. márc. 1. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A miénk nem mehet be a szobába ha elmegyünk otthonról, csak az előszoba+konyha az övé.

Onnan elpakolok kutyaszájmagasságból mindent, hogy még véletlenül se ingerelje (vagyis muszáj vagyok rendet tartani :D ), néha bekapcsolom neki a rádiót, hogy érje valami inger, hagyok neki marhacsontot rágcsálni.

Igazából egyáltalán nem lenne szabad hozzányúlnia a holmijainkhoz, de ha már ez van, tegyünk meg mindent a megelőzésére.

2011. márc. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt nem az ingerekkel van a baj, sem azzal, hogy mennyit foglalkozol vele.

A kutyus szorong szerintem:( és, ha igazam van, akkor azon te magad nem tudsz segíteni


22N

2011. márc. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!