Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A MEOÉ-nál mi történik az...

A MEOÉ-nál mi történik az évekig nem használt kennelnévvel. Elévül? Vagy?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 23:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Egy kis off, nem a kérdéshez, de a témához kapcsolódik. A champion bizonyítvány kiváltása kerül pénzbe, nem a serleg. A serleget azt adják, csak nem postázzák, hanem személyesen kell átvenni valamelyik MEOE által rendezett kiállításon. A bizonyítványt pedig csak akkor adják ki, ha fizetsz érte. Azt küldik postán.


A kérdésre: kedves válaszoló, én írtam a második választ. Ha felmész az FCI honlapjára, akkor meg tudod nézni, hogy szerepel-e fent a kennelneved.

2011. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Ha ráérsz le tudnád írni lépésről lépésre-googlétól,/bár az oldalt megtaláltam/tovább mikre kattintgassak.Nem tudok angolul,csak minimális dolgokat.De leginkább semmit.Köszi
2011. márc. 23. 21:38
 23/24 anonim ***** válasza:

Itt a link:)


[link]

2011. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Végül is mindegy a kupáért fizetünk vagy a Champion igazolásért:) 3 HPJ, ill. 3 CAC szükséges. Igy teljesiti a championátus feltételeit. De ahhoz, hogy a cimet használhassa, fizetnie kell a bizonyitványért:))))
2011. márc. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!