Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha szomszédaink kutyái örökké, ok nélkül ugatnak?

Figyelt kérdés

Kertes házban lakunk, és a szomszédban lakók kutyái állandó ugatása miatt nem tudunk pihenni. Okkal-ok nélkül egész nap ugatnak, ami rendkívül zavaró.

Hiába kértük a szomszédokat már több alkalommal, hogy tegyenek valamit a nyugalom érdekében, nem törődnek ezzel.

(Nyilván NEM a kutyák kárát akarom, csak valami megoldásra lennék kíváncsi, esetleg lehet-e valamilyen törvényre hivatkozni?)


2011. márc. 3. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na ez már a jó link(az elöbbi egy kutyaugató gép volt:))

Ultrahanggal működik, ettől tuti abbahagyják.


[link]

2011. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

ma 16:35

Ne haragudj, de engem nem érdekel, hogy a saját gazdája tud-e aludni tőle vagy nem. Az ő kutyája, felőlem ő alhat nyugodtan, ha én nem tudok. Nem tudom, és nem is akarom megszokni.

A linket köszönöm!

2011. márc. 3. 17:05
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van kutyám, meg a szomszédnak is. És bizony mindketten rászólunk a kutyákra, ha egy ideje csaholnak. Nyilván nem két perc után, de ha félórát nyomja folyamatosan, akkor bizony rászólok.

Nem arról van szó, hogy nem én nem bírok aludni, hanem, hogy próbálom tiszteletben tartani a szomszédaimat is. Sőt nekünk nemsokára babánk lesz, és bizony nagyon ideges lennék, ha mondjuk nem tudnám altatni mert egy kutya folyamatosan ugatna!

2011. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!