Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lusta kutyafajták? Melyek ezek?

Lusta kutyafajták? Melyek ezek?

Figyelt kérdés
Lehet kistestű, nagytestű, bármilyen:)
2011. márc. 4. 21:29
1 2
 11/17 anonim válasza:
73%

Nem tudom, hogy minden SHAR PEI jellemző-e a lustasság, de az enyéim nagyon azok. A nap 24 órájából 20-at simán alszanak. Sétálás közben 10 perc lassú séta után K.O.-k.:))

De nagyon cukik<3<3<3

2011. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régen dogom volt. Hihetetlen lusta egy lény volt :)

Most bernim van. Ő is nagyon lusta. Az esti sétára felkel,amúgy egész nap pihizik,a kertbe is csak néha megy ki.

2011. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem kellett volna lepontozni az agaras válaszolót. Van szerencsém, néhány agarat ismerni, és megkockáztatom, hogy lustaságban dobogós helyen állnak.
2011. márc. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez a kijelentés(a lusta kutyák), rátartozik a boston terrierekre. Bár nincs személyes tapasztalatom velük, de igy hallotam. De a terrier mivoltuk kételkedést vált ki belőlem. :D
2011. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A boston terrier az minden csak nem lusta....pörgős egy kis rosszcsont...meg iszonyat nagy rumlit tud csinálni a lakásban, ha erre időben nem szoktatják le akkor nagy baj van...:D

nézzétek meg youtube-on....:D

2011. márc. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az agaras válaszoló egyáltalán nem írt butaságot, az agarak tényleg nagyon lusták tudnak lenni, napi 1-2 óra séta alatt kimozogják magukat és utána csak heverésznek. Attól, hogy képesek rövid távokat gyorsan lefutni, még kifejezetten szeretnek lustálkodni.

Egy agár egyáltalán nem hiperaktív, ez baromság. Találkoztál már egyáltalán agárral?

2011. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia.Nekem pekingi palotapincsim van.Na ő egész nap alszik szinte.Csak az a baj, hogy horkol is.De nagyon szerethető, és ugyanúgy viszonozza ő is :D
2011. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!