Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyek azok a kutyafajták...

Melyek azok a kutyafajták amik ritkák Magyarországon?

Figyelt kérdés
Jöhet kicsi és nagy testű kutya fajta is. Azért kérdezem, mert nem szeretnék olyan kutyát ami minden második embernek van pl westi. Az nem baj ha csak külföldről tudom beszerezni! Előre is köszi!
2010. márc. 17. 16:53
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az Akita elég ritka.
2010. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
43%

Dog :) Ez a kutya neve..hatalmas nagy ...négykézláb majdnem nagyobb mint te..ha meg kétlábra áll akkor véged van :P Iszonyúan szép kutyus. Linkelek róla képet.

[link]

[link]


További érdekes kutyuk :) :


[link]

[link]


Remélem tudtam segiteni :)

2010. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) A dog-ot ismerem nagyon szép állatok imádom őket van is ismerősömnek (meg elég sok van azért Magyarországon) Viszont nem panelba való. Nem akarom kínozni. Majd ha kertes házam lesz biztos lesz egy mert nagyon bírom őket!
2010. márc. 17. 17:08
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos magyar agár és komondor is kevés van, pedig azok hungaricumnak számítanak!
2010. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Ja és Francia bulldogból és Kínai meztelen kutyából is rengeteg van itt a városba is nem hogy az országba. De köszi azért!
2010. márc. 17. 17:09
 6/41 anonim ***** válasza:
59%
Úgy csinál mint a kocsival.Ne hogy már százával jöjjön szembe.Milyen égő lehet, ha szembe jön egy másik westi.Keverék kutya.Azon nem látszik a fajta jelleg.
2010. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

Lagotto Romagnolo, Lapponian Herder, Wolfspitz (Keeshund), saluki, Australian Shepherd Dog (Ausztrál juhászkutya), Australian Cattle Dog (Ausztrál pásztorkutya),

Australian Kelpie (Kelpie), griffonok, kopók, az agár sem gyakori. De ne az alapján válassz, hogy mi ritka, hanem, hogy mi illik hozzád. Nem véletlen ritka egy-egy fajta: nem mindenki tudja biztosítani számukra a megfelelő körülményeket.

2010. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm 17:11-es válaszoló de már van mentett kutyám! Talán olyan nagy baj, hogy szeretnék egy olyan kutyát ami nem divat kutya?
2010. márc. 17. 17:16
 9/41 A kérdező kommentje:
17:15 köszönöm. Még csak nézelődöm. Természetesen utána olvasok a szükségleteiknek és eldöntöm melyiket tudom vállalni. Csak azért kinézetre sem árt tudni, hogy melyik tetszik :)
2010. márc. 17. 17:17
 10/41 anonim ***** válasza:
17%

border collie:)

nekem ilyen van,kisvárosban élek, és eddig akárki kérdezte,milyen fajta, és mondtam hogy border, fogalma sem volt, hogy létezik ilyen:D Pedig nagyon híres az intelligenciájáról, de úgy látszik itthon még nem:)

Én mondjuk nem ezért választottam.. az tény, hogy nem lakásba való

2010. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!