Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ausztrál juhászkutyát hol...

Ausztrál juhászkutyát hol lehetne kapni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
tenyésztőnél, de nagyon megválogatják hogy kiknek adják oda és elég drágán adják :D de nekem minden álmom egy ilyen kutya a sajátom mellé *.*
2011. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A pénz nem lenne gond, hát nekünk két bichon havanese kutyánk van meg egy kinti sarplaninac és mindegyiknek a gazdájukat nagyon megválogatták és mi nekünk mindig szerencsénk volt :) mi soha életbe nem dobnánk ki egy kutyát. börtönbe az olyan emberekkel akik elvállalják majd kidobják az utcára őket..
2011. márc. 5. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ausztriában.


:D

2011. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 xnorkax ***** válasza:

Én két tenyésztő weblapját ismerem az egyik:

[link]

A másik:

[link]

Amúgy nekem is minden álmom egy *-*

2011. márc. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

szia most lesz alom itt

[link]

és itt pedig most van

[link]

meg itt is vannak most kicsik

[link]

2011. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne hogy lehet nálatok 3 kutyánál többet tartani? A legtöbb városban 3 a max, és komolyan büntethetnek ha többet tartasz.
2011. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, én a Tanmark Kennelt ajánlom, páran előttem már megírták a honlap címét.

Az én ausztrálom is onnan van, nagyon jó fej a tenyésztő :D

Sok sikert az aussie-hoz, hidd el, nem fogod megbánni, a világon a legjobb dolog egy aussie-val élni (L)

2011. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én aussiem a Silver Dreamból van és nagyon kedves a tenyésztő. Bármilyen kérdéssel lehet hozzá fordulni:)
2011. márc. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A tartás nem lenne gond, mert meglehet velük beszélni :) Hogy nem tenyészteni szeretném őket. :))))
2011. márc. 6. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Jogilag nem lehet 3 kutyánál többet tartani, törvény tiltja. Megpróbálhatod, de ha egyszer pont arra jár egy kötözködő ember és feljelent akkor kénytelen leszel megválni az egyiktől, és ez nem rémhír, pletyka, egy ismerősömnél meg történt és elkellet ajándékoznia az egyiket.
2011. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!