Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet-e kapni olyan DVD-t ami...

Lehet-e kapni olyan DVD-t ami kutyák, engedelmességi és őrző-védő tanitásáról szól, az alapoktól kezdve? És hol?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Őrző védő tanítás én úgy tudom kicsit komolyabb tudást igényel. Mondjuk mi sosem jártunk kutyasuliban ilyenekre, tehát fogalmam sincs hogy lehet a kutyát megtanítani olyanokra hogy csak fogjon és ne rágjon, stb...

Ha könyvet lehet kapni, dvd-t is biztos, próbáld megkérdezni kutya boltokban, vagy esetleg az állatirvist hogy tud-e ilyenről.

Nekem egy Dog Dancing kazim van, aminek a végén megmutatnak pár trükköt, de nem az alapvető engedelmességről szól. :)

2009. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

olyan nincs ami alapján te otthon házilag kiképzed a kutyádat.


Az Őrző védő foglalkozáshoz minimum két ember szükséges amelyikből az egyik a segéd, aki semmiképpen nem lehet a gazdi. Tehát nem csak szaktudást hanem plusz főt is igényel a feladat, sőt nem utolsó sorban felszerelést és nagy területet.


...ha meg az ember kutyasuliba megy minek nézné videón?

2009. febr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ilyen kérést én is kiakartam írni.olyat lehet kapni ami nem csak őrzés védésre szól?! egyéb "okosságok" miként neveljük a kutyát...szóval mit ne és mit csináljunk egyéb esetekben?!ilyenről tudtok?
2009. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engedelmesség tanításáról szóló DVD-t mintha láttam volna egy honlapon hirdették, de már nem tudom hol, egy magyar kutyakiképző készítette. Az őrző-védő kiképzés viszont komoly szaktudást igényel, mert különben veszélyes lehet. Ezt nem lehet otthon tanítani.
2009. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!