Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen idős korban kell...

Milyen idős korban kell elvinni a kutyát, kutyaiskolába? Nem őrző-védő, hanem engedelmességi tanításra gondolok.

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Több helyen van már kutyaóvoda, oda már akkor viheted, ha az összes kötelező oltását megkapta! Az alapokkal már ott is foglalkoznak, legalábbis nálunk így van...

Sok sikert!

2009. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy megkapta az összes oltását kezdheted vele az ovit.
2009. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3honapos kortol sztem el lehet kezdeni,ovi,aztán egy két honap mulva mehet a nagyok közé.
2009. dec. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kb. 6 hetes kortól el lehet vinni engedelmességi oktatásra hangsúlyozom és nem másra! pl.: őrő-védő stb., de így sem mindegy hova viszed előtte mindenképp tudakozódj és te magad is vegyél részt egy ilyenen, hogy mégis kihez kerül különben egy életre elintézhetik!
2009. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én 9honpos korában vittem el kutyasuliba az én kutyumat,

még most is odajárunk,mert igaz hogy tud dolgokat,de mi az örzö-védö vizsgáig szeretnénk eljutni,

ha ez sikerül,utáni is járni fogunk,mert jo a társaság,és a kutya is jobban érzi magát kutyák között!!

2010. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!