Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért ül a kutyánk mindig a...

Miért ül a kutyánk mindig a lábunkra?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 16:45
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Alá néztem,de volt cicije is meg valami a lába között.Az mi lehet?
2011. márc. 8. 17:08
 12/32 anonim ***** válasza:
53%

Ez falkavezér probléma, nem te vagy a vezér

[link]

2011. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

A kutyád a dominanciáját fejezi ki ezzel. Ahogy előttem írták, nem te vagy a falkavezér. Amit a többi válaszoló írt butaság. :)

Az meg hogy szuka-e vagy kan, nézd meg ott lent....

2011. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg az a butaság, hogy mindenre rákenjük a dominancia problémáját. De nem szólok bele a nagy tudósok eszmefuttatásaiba... Annyit mondanék, hogy mindazonáltal baromira nem lepne meg, ha a kutya domináns lenne egy olyan gazdi fölött, aki a nemét se tudja megállapítani.
2011. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a butaság, hogy mindenre rákenjük a dominancia problémáját. De nem szólok bele a nagy tudósok eszmefuttatásaiba... Annyit mondanék, hogy mindazonáltal baromira nem lepne meg, ha a kutya domináns lenne egy olyan gazdi fölött, aki a nemét se tudja megállapítani.


Pedig ez a dominancia egyik jele. Sokat olvastam már a kutyák viselkedéséről,ösztöneiről. Lehet, hogy néha már tényleg túlzásba viszik ezt a falkavezéresdit, viszont szerintem most ez helyén való magyarázat.

Az utolsó mondatoddal azonban teljes mértékben egyet értek. Nagy probléma lehet, ha már ezt sem tudod eldönteni!

2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Hát elolvastam a küldött cikket és abból baromira nem derül ki hogy a lábra ülés az a dominancia miatt van! De mind1.
2011. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 zsuzsabazsa ***** válasza:

Mennyi idős lehet a kutyád? Bár kétlem ezek után, hogy megtudnád mondani.

De annyit bizonyára tudsz, hogy kölyök e?

2011. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
De tudom...3 hónapos!
2011. márc. 8. 17:37
 19/32 zsuzsabazsa ***** válasza:
46%

"1. Étkezési szokások


A kutyád jelenlétében mindig neked kell először enned. Ha megnézel egy vadállatokból álló falkát, ott is a vezér eszik először. Neked csak ezt az elvet kell követned"


A fenti linkből kimásoltam ezt a részt amit nem értek és megmagyarázhatatlan számomra.

Mi az, hogy mindig nekem kell ennem először.

Ez a mondat azt sugallja, ha a kutyának enni adok akkor nekem is ennem kell ha kell hanem?

Mi van ha én nem vagyok éhes?


Azért tényleg sok értelmetlenséget írnak.

A kérdezőnek még egyszer: az nem dominancia, ha a kutyád a lábadra ül.

Biztonságba érzi magát ott és kész.

2011. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 zsuzsabazsa ***** válasza:
46%

Na mindjárt gondoltam. Azért kérdeztem.


Akkor a többiek bedőltek a dominanciával.

2011. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!