Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Julius-K9 termékeknél az új...

A Julius-K9 termékeknél az új IDC powerhám mivel jobb, mint a hagyományos k9-powerhám?

Figyelt kérdés
Azok véleménye érdekelne, akik használták már mind a kettőt.
2011. márc. 8. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem látok hatalmas különbséget a két hám között, annyiban, hogy az idc kisebb azaz keskenyebb, a felirat feljebb került, de hallottam azt is, hogy valakinek nem nagyon jött be az idc, mert öv-nél csúszkál a kutyán. Az én kutyámnak hagyományos powerhámja van, semmi pénzért nem cserélném le az idc-re nekem külsőre sem tetszik. De ez csak az én véleményem.
2011. márc. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb, mert a hasi heveder és a mellkasi heveder kisebb szöget zár be. Illetőleg a mellkasi pánt lejjebb helyezkedik el így még kevésbé zavarja a kutyust ha lehajtja a fejét, nem nyomja a nyakát. Nekem sima K9-es powerhámom van (illetve a kutyának :D ), és nagyon szeretjük. Ha esetleg elöregedik, talán az újat vesszük :)
2011. márc. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!