Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Malinois ordas mix szerintetek...

Malinois ordas mix szerintetek jó fog kisülni belőle? Normális válaszokat várok

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 08:19
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Normális válasz: te nem vagy normális...

Ostoba, undorító, kretén, önző szaporító!


Szerinted mi lesz a jövője azoknak a szerencsétlen kölyköknek?


És még van pofája pont itt ezt megkérdezni... Hihetetlen...

2011. márc. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%
+1
2011. márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
Munkakutyának szánod ?
2011. márc. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem lehet tudni mi sül ki belőle.

Ezért nem érdemes ilyet csinálni. Valószínű senkinek nem kellenek a kölykök, előbb-utóbb a menhelyen kötnek ki. Mivelnemértesz hozzá, a szuka, a kölykök akár elpusztulhatnak az ellésnél (herpeszre oltott a szuka? A kan? Ha ott fulladnak meg előtted a kölykök, mert herpeszes volt valamelyik,akkormit csinálsz?)

Minek akarsz rosszat a szukának, a kölyköknek?

2011. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
igen munka kutyának szánnám
2011. márc. 9. 10:07
 6/39 A kérdező kommentje:
09:07nek nem vagyok ostoba te gyökér!!!és igen van pofám ezt itt megkérdezni,mert szeretném tudni hogy jó keresztezés e.és nem én lennék az elsö aki már keresztezte szerintem.
2011. márc. 9. 10:16
 7/39 anonim ***** válasza:
Igen,pont ez a baj ,hogy nem te vagy az első aki SZAPORÍT! Mert ez nem tenyésztés,hanem szaporítás.Szűrve vannak a kutyák különböző betegségekre???Ugye ,hogy nem..már itt kezdődik a baj.A sok szaporító miatt kerülnek a kutyák a sintértelepekre és a menhelyekre,az olyanok miatt mint te !!! Szégyelheted a pofádat!!!!!!!!!!Szted kinek fognak kelleni a keverék kölykök?Ha nem tudod őket elajándékozni akkor majd mennek a menhelyre vagy agyoncsapod őket??undorító vagy
2011. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:

Ha nem te vagy az első aki ilyet csinál, akkor miért nem kérdezel meg olyat, aki már igen? Talán több tapasztalattal rendelkezik, mint mi itt jónéhányan.

Ettől függetlenül, mindenképpen a hozzá nem értő keresztezés ellen vagyok és mint kiderült, te nem vagy hozzáértő.

2011. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
Én felkeresnék a helyedben egy olyan tenyésztőt , aki munkakutyázi is és kikérném a véleményét erről.Ha csak úgy akarod csinálni hogy találomra 1-1 kutya akkor felejtsd el , viszont ha van már konkrétan 2 jelölted akkor kérd ki hozáértők véleményét és tanácsát ezügyben , mert nem hiszem hogy itt érdemleges választ fogsz kapni.
2011. márc. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
ikan köszönöm szépen a válaszod.nem akartam én beleugrani,azért kérdezösködök nehogy bajt csinálak.
2011. márc. 9. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!