Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudtok a Malinois kutyarol?

Mit tudtok a Malinois kutyarol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Elég sokmindent, de ide nem fér ki.
2011. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2011. szept. 15. 11:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló kutya ,sok tekintetben lenyomta az etalonnak számító németjuhászt mint rendőrkutya,örzővédő fegyelmező és agility téren is megállja a helyét.Nagyon könnyen tanul és csoda cirkuszi dolgokra meg lehet tanítani,aránylag hamar.Viszont amiért nekem nem jön be ,ideges ,túlérzékeny ,tanítási hibákra főleg háklis csak hozzáértő tudja kihozni belőle a maximumot és valahogy olyan túlpörgős kapkodós hektikus kutya benyomását kelti.
2011. szept. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2011. szept. 15. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Hatalmas energia van benne, nekem elhiheted, barátnőmnek az van, egy nap minimum 3X sétálunk együtt. Mindig le kell mozgatni különben hisztizik, húz, rombol. Viszont az egyik legjobb munkakutya, tényleg lenyomta a német juhászokat(persze ettől még nagyon intelligens fajta).

Bár eléggé érzékeny, bizalmatlan másokkal, kutyákkal, hajlamos túlzásokba esni, mert már annyira meg akar felelni a gazdájának, akaratlanul is megsértheti a gazdáját(testileg, barátnőmnek sokszor odacsípte az ujját, fellökte... és ez nem azért van, mert nem ért hozzá).

Szerintem a mali nagyon jó kutya, de csak ha dolgozni, versenyezni akarsz vele. Úgy érzik igazán jól magukat!

És persze ha van elég energiád, időd és pénzed rá.

Melyik kennel szimpatikus?

2011. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is malim van,és 100% ban osztom az utolsó véleményét!
2011. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!