Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetek egyszerre két klubnál...

Lehetek egyszerre két klubnál tag, ha egyszer fizetek tagdíjat?

Figyelt kérdés

MEOE tag vagyok, a tagdíjat befizettem az egyik klub számlájára. A kérdésem az lenne, hogy ha be szeretnék lépni egy másik klubba is, akkor mégegyszer be kell fizetnem a tagdíjat az adott klubhoz, vagy elég mellékelnem a másik klubhoz befizetett tagdíj csekkjét és egy belépő nyilatkozatot kitölteni?


Igazából csak Klubkiállítás miatt lépnék be. Oda nevezhetek úgyis, ha nem vagyok tag az adott Klubnál?


2011. márc. 9. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen a tagdíjat az adott klubnak meg kell fizetned. Ha tíz klubnak vagy tagja, akkor tíz helyre fizetsz tagdíjat.
2011. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nevezhetsz akkor is ha nem vagy klubtag.
2011. márc. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen,ha oda is befizeted a 7500ft-ot,ott is tag lehetsz. A kutyádat bárhol indíthatod, csak attól a klubtól klubgyőztes címet nem kaphatsz,de a kiállításon,más minden elérhető címre jogosult lehetsz a MEOE tagsággal, de még az MKSZ tagsággal is.
2011. márc. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!