Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetnék állatrendőr?

Hogy lehetnék állatrendőr?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a 18-at,most jelenleg menhelyen dolgozom mint önkéntes,de többet szeretnék tenni.Gondolok itt olyan munkára,mint az animal planeten az állatmentések.Rendőrségi támogatással a hátam mögött stb.Ha pl rajtam van a helyi menhely pólója felirattal,és látok egy sanyarú sorsú kutyát,most is kihívhatom a rendőrséget,hogy el kellene kobozni,és a menhely had foglalhassa le az állatot?Vagy ilyet nem tehetek egész addig,amíg hivatalosan nemvagyok állatrendőr?
2011. márc. 10. 12:25
1 2
 11/12 Csurmi ***** válasza:
0%
Szerintem keress valami normális munkát magadnak. Én rühellem az olyanokat, akik megpróbálnak más emberek dolgaiba beleszólni. Ha a csirkédet levágod az pl. mitől lesz OK? Vagy a kecskédet, a lovadat? Ők is állatok. Szerintem ebbe a témában csakis egy vegetáriánus lenne hiteles. Vannak rossz sorsban élő állatok és jó sorsban élő állatok. Ahogy rossz sorban élő emberek is. Ezzel együtt kell élni, és tedd meg a saját kutyádért a legtöbbet. Szerintem ennyi kutyát menhelyen tartani az is legalább ugyanakkor állatkínzás.
2011. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Állatvédőr lehetsz, el kell végezni a tanfolyamukat. Viszont előbb tanulj, mert ebből sajnos megélni nem lehet, hisz önkéntes munka.
2011. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!