Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az jó kennel?

Szerintetek az jó kennel?

Figyelt kérdés

[link]

Aki ismeri írhatna pár dolgot.

És aki tud ettől jobbat, írja le nekem, a lehető legjobb helyről szeretnénk az új családtagot:)


21L


2011. márc. 10. 18:44
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

-az

+ez

2011. márc. 10. 18:48
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

A lehető legjobb kennelt nézted ki magadnak:)

Én csak ajánlani tudom. Laci nagyon körültekintő párosítások terén, úgyhogy csalódni biztos nem fogsz.

2011. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

ismered őket? nagyon jó:)

mi is úgy gondoljuk, hogy nagyon jó, korrekt, és igazán hozzáértő tenyésztőnek tűnik

2011. márc. 10. 18:52
 4/24 Ninna ♥ ***** válasza:
86%
Szerintem is borzasztó jó kennel, az egyik ismerősömék is innen szeretnének kutyust, már elvileg beszéltek is a tenyésztővel. Nekem különösen tetszik, hogy a kiállítási eredmények mellett a kutyák engedelmességi, munkavizsgás eredményekkel is rendelkeznek, és nem csak show vonalra tenyészt, hanem a munkát is próbálja, az engedelmesség is nagyon fontos.
2011. márc. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

köszi neked is:)

mennek a pacsik!

2011. márc. 10. 19:41
 6/24 Csurmi ***** válasza:
100%
Bátor vagy, 21 évesen, lányként és Cane Corso-t fogsz tartani! Sok sikert hozzá és azért nézd szerintem járj vele iskolába, biztos ami biztos.
2011. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

na hát gondoltam, hogy jönnek a kioktatások. Kérdezem én, miből gondolod, hogy nem ismerjük a fajtát, gondold még életemben nem láttam Corso-t? És csak azért vesszük, mert húdeszép?

1. IsmerJÜK a fajtát, végig többesszámban beszéltem, nem magamnak lesz a kutya.

2. édesapám lesz az, aki úgymond nevelni fogja, és iskolába jár vele stb....

3. Ismerjük a fajtát, mert van a családban ilyen kutya, kereszt szüleimnek 2.

4. apa világ életében kutyákkal foglalkozott, tudja milyen kutyát vállal

5. Miért hiszitek, hogy csak ti ismeritek a Corso-kat? Ti, akik kioktatjátok a másikat?


ezt csak azért írtam, mert láttam már Corso-s kérdéseknél, hogy "nem való" meg "egygazdás, meg kemény kezű gazdi kell"

Tudunk jól, mindent tudunk a fajtáról, nem kérünk okosságokat. A kennelről kértem véleményt

2011. márc. 10. 20:11
 8/24 A kérdező kommentje:

és ezzel nem akartam senkit megbántani. Csak nem értem, hogy miért van az, ha valaki nemesebb kutyát szeretne, arról már rögtön azt feltételezik, hogy biztosan nem ért hozzá, és nem ismeri a fajta jellemzőit, és igényeit.

Apának világ mindig is egy ilyen kutya volt az álma, és most jött el az az idő, hogy minden számára szükséges feltételt biztosítani tudunk.

2011. márc. 10. 20:19
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Ne foglalkozz vele. :) Nekem is tetszenek ezek a kutyák, pedig 22/L vagyok.

A szerelmem a spániel, nekem ők vannak, de nagyon tetszik ez a fajta nekem is, és a páromnak is.

Szerintem jó ez a kennel, de igazából nem sokat tudok róla.

Egy másikról többet hallottam: [link] 7 éve a díjnyertes tenyészet.

2011. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a majosházát ne...:)
2011. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!