Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudja magát védeni az...

Megtudja magát védeni az Angol bulldog?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kani angol bulldogom gyakran van kint az udvaron és az egyik szomszédomban van egy nagytestű korcs kutya és gyakran kelóg és összeverekednek eddig mindig észre vettem és nemvolt gond szétzavartam őket de milessz ha nemveszem észre milyen az angol bulldog megtudja magát védeni vagy nem?
2011. márc. 10. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem az anol buli nem éppen egy harcikutya, szóval jólenne ha a szomszéd döge nem mászkálna át.
2011. márc. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudja megvédeni magát. Persze kivételek lehetnek, de nem egy harcias fajtáról van szó.


Vagy vidd be a házba, amíg nem vagytok otthon vagy intézd el valahogy, hogy ne menjen át a másik kutya.

2011. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szerintem se egy harci kutya,pláne nem egy nagyobb kutyávaql szemben.szóval mond meg a szomszádnak,hogy vigye haza vagy zárja el korcsát.
2011. márc. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy korcs?

Nem a kutya tehet róla,hogy a "gazdája"nem törődik vele.

Ugyanolyan kutya az is,mint az életképtelenre szaporított angol bulldog.

Az a fajta már nagyon messze van a harcos őseitől,ugyanis ha valaki nem tudná,azok harci kutyák voltak.

2011. márc. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szívecskéim az angol buldog egy gladiátorkutya simán elintézi a másik kutyát nem tudom mért feltételezi sok ember hogy egy angol buldog nem erős, dehogynem.Elárulom nektek hogy a pit bul-t is angol buldogból tenyésztették ki.
2011. márc. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Korcsnak hívják a keverék kutyák kölykeit de ha nem erre gondoltál kérdező akkor nem kéne minősíteni más kutyát.
2011. márc. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 zsuzsabazsa ***** válasza:

Az Angol bulldogra azt mondanám, NE ÉBRESZD FEL AZ ALVÓ OROSZLÁNT.

Ennek a kutyának fát lehet vágni a hátán, de nem tanácsos sokáig ingerelni.

2011. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nálunk összemarakodtak a kaján, egy kan angol bulldog, és egy 5hónapos szuka amstaff, hát a szomszéd rohant át, egy vödör vízzel oldani a feszültséget, a bulldog húzta a rövidebbet :S erős kutya, meg minden, de a pofaszerkezetével esélye nincs
2011. márc. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi meg tudja magát védeni. Valaki itt jól írta, hogy ne ébreszd fel az alvó oroszlánt.

Ha olyan a helyzet, hihetetlenül gyorsak tudnak lenni, fájdalomküszöbük pedig az egekben.

De inkább arra kellene összpontosítani, hogy a szomszéd kutyája ne tudjon átlógni.

2011. márc. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Korcsnak hívják a keverék kutyák kölykeit de ha nem erre gondoltál kérdező akkor nem kéne minősíteni más kutyát.



Na megint egy kötekedő idiota!:)

Miért nem úgy hívják a keveréket???Az hogy valaki korcsot mondott ez nem biztos hogy bántásnak szánta,így mondják a keveréket és igenis vigye a szomszéd más kertjéből a kutyáját,ha korcs ha nem ne veszélyeztesse más épségét azért mert ő sza.rik a kutyájára!

2011. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!