Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudja magát védeni az...

Megtudja magát védeni az Angol bulldog?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves kani angol bulldogom gyakran van kint az udvaron és az egyik szomszédomban van egy nagytestű korcs kutya és gyakran kelóg és összeverekednek eddig mindig észre vettem és nemvolt gond szétzavartam őket de milessz ha nemveszem észre milyen az angol bulldog megtudja magát védeni vagy nem?
2011. márc. 10. 22:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Na megint egy nyomorék kötekedő.Mi a problémád?A keverék kutyák kölykeit hívják korcsnak tehát ha pl egy nj meg egy labrador összeáll és abból lesz a keverék ha a labrador és nj keverék össze áll egy szintén keverék kutyával és a kölykeiket hívják korcsnak.És akkor most miről beszélünk okoska?
2011. márc. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Na megint egy nyomorék kötekedő.Mi a problémád?A keverék kutyák kölykeit hívják korcsnak tehát ha pl egy nj meg egy labrador összeáll és abból lesz a keverék ha a labrador és nj keverék össze áll egy szintén keverék kutyával és a kölykeiket hívják korcsnak.És akkor most miről beszélünk okoska?



Hát ha nem érted,akkor elég nagy problémák lehetnek nálad....vagy egyszerüen szövegértédi problémákkal küzdesz!Egy ici picit vissza kellene menni az általánosban!

2011. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Te nem érted olvass vissza és ne itt másolgass csak ahhoz értesz?:P
2011. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kutya régen harcolt de nézz ma rá. Hát bocs de én úgy látom, hogy menni és lihegni is alig tud a mai formájában nem hogy támadni...
2011. márc. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!