Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy német törpe spicc kiskutya...

Egy német törpe spicc kiskutya mekkora lehet 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy Német törpe spiccet, de szerintem átvertek.

Azt mondták, hogy a kutya 6 hónapos, de szerintem sokkal fiatalabb. Ez a kutya még ülve pisil, és a száraz tápot sem hajlandó megenni, ezért tejet adtunk neki.

Akinek ilyen kutyája van, talán tudna nekem segíteni.


2011. márc. 12. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Tejet semmiképp ne adjatok neki, se a 6 hónaposnak, se kisebbnek nem jó.

egy 6 hónapos kan nem emeli a lábát.a szuka nem is fogja.

Ahogy kutyavásárlás után kell, irány az orvos és őmajd mindent elmond. (1 hét a határidő ami alatt be kell jelenteni az új kutyát)

A chippet is be kell jegyeztetni. Remélem chippel vettétek, anélkül ugyanis tilos, kemény büntetés jár érte.

2011. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%

olcsó húsnak híg a leve...

a törpe spicc 20cm es lesz (ha tényleg törpe) ha ki spicc 26 cm +/- 3 cm szóval elég kicsi...6 hónaposan simán pisilhet guggolva egy kan van amelyik még 8-9 hónaposan sem emeli a lábát.

TEJET nem adunk neki!!! fosni fog, tönkreteszi a beleit. Max kecsketejet vagy kiskutya tápszert. icsinek kitűnő a túró- tejföl -tojássárgája összeállítás egy kis mézzel. Ebédre és vacsorára 2/3 hús 1/3 körettel ami rizs vagy tészta. A krumplit nem tudja megemészteni. ( a kukoricát és az árpagyöngyöt sem). Kenyeret kaphat.


A tojásnak csak a sárgáját lehet nyersen adni, a fehérjét meg kell sütni. Ehet alma és répa reszeléket, különböző zöldségeket és gyümölcsöket (citrusfélét nem), aztán még lehet adni halat és húsokat. Levesek amik vízzel vannak hígítva, de simán kaphat forró vízben áztatott leveskockát is. Mértékkel kaphat sajtot, túrót, joghurtot, kefirtet (feldolgozott tejtermékek)

2011. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
irány vele a doki, féreghajtás oltás chipp átiratása. Majd ő elmondja hogyan kezeld.
2011. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oltva lesz, de senkitől nem okoskodást, kioktatást kértem. Nem az első kutyám, tehát tudom hogy úgy kb mit kell, mit lehet neki adni. Azért nem vittem el még orvoshoz, mert most nincs semmi, még bolt sem.

A chipet és az átíratást felesleges ostobaságnak tartom, hisz nem egy kocsiról vagy egy házról van szó.

2011. márc. 13. 11:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel a chip kötelező, nem tarthatod feleslegesnek. Mivel 80-120 ezer forintig büntetnek a chip nélküli kutya adásvételéért én meggondolnám háromszor.

meg se kapja a kutyád a veszettség elleni oltást chip nélkül.

ésmit csinálsz, ha elveszik, ellopják? hogyan igazolod, hogy a tiéd?

2011. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!