Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutyus lakásban...

Suzy20 kérdése:

Havanese kutyus lakásban tartása, hosszabb időre lehet egyedül hagyni?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata munka mellett ilyen kutyust tartani, azoktól várom a jó tanácsokat a szoktatást illetően :) Egyedül élek és dolgozom, reggel 1 óra séta, 8 óra munka, utána 1,5-2 óra séta és sok sok játék lenne a program :)
2011. márc. 12. 20:25
1 2
 11/13 audryenne ***** válasza:

Nekem is havanesem van, simán kibír 8 órát és 5 hónapos kora óta teljesen szobatiszta. 1,5-2 óra séta nagyon jó neki,mert hiába kis kutya, valójában fáradhatatlan, és szüksége van rá, hogy lefoglalják. Amúgy nagyon gyorsan tanulnak, és az én kutyám például imádja az engedelmességi gyakorlatokat. Az alvás meg nálam egyáltalán nem volt olyan gáz, mint ahogy mások írták. Már első nap kinn aludt a helyén, kb fél óra nyüszögés után elaludt, és azóta is rendesen a helyén alszik. Mondjuk ő amúgy is alig ad ki hangot...ugatni is csak 2-3szor hallottam, pedig már 2 éves.:)


Sok sikert a kutyushoz, biztos nagyon boldog leszel vele!:)

2011. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ismételten köszönöm a hozzászólásokat, most már egyre kevésbbé félek :) Természetesen hámot veszek, megvan a megfelelő táp, szóval nagyon várom már a picúrt :)
2011. márc. 16. 09:59
 13/13 A kérdező kommentje:
Audryenne, esetleg privát e-mail címemre tudsz írni? Nagyon kíváncsi lennék még a kölyökkori szoktatásra, hogyan szoktattátok hozzá a napirendhez, stb. Nagyon köszönöm előre is :)
2011. márc. 16. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!