Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyásokat kérdeznék....

Panel kutyásokat kérdeznék. Folyt. Lent. Hogy nevelnek kutyát?

Figyelt kérdés
Milyen pórázon viszik sétálni?Hogy oldják meg a mozgást?Milyen fajta kutyájuk van?Milyen viselkedési zavarai vannak?stb.
2011. márc. 12. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én nem Budapesten lakom. :) Kazincbarcikán. Egyébként, szerintem nálunk sem inkább a kutyákkal kéne foglalkozni...
2011. márc. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
mi is normál pórázt használunk, 2 kutyám van, kis-közepes méretűek. A panel előtt a téren akkora kutyafuttató van (XIX. ker, Bp.) hogy bőven elég sok kutyának is. Viselkedési zavara nem nagyon van. Azért hétvégén megyünk Pest környékére is sétálni, hogy ne csak a futtatóra menjünk. Az igaz, hogy napközben is leviszem egyszer sétálni, úgy én se tartanék kutyát panelban, hogy csak reggel meg este érek rá kivinni.
2011. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!