Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyások! Ti egy nap...

Panel kutyások! Ti egy nap hányszor viszitek le a kutyát? És mennyi Időre összesen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én bevallom, csak kétszer, de nem ez a követendő példa. Reggel meló előtt 20 perc, este másfél óra, és abban minden van: gyakorlás, játék más kutyákkal, séta.
2011. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én 4szer viszem le, reggel 7kor, delután 3kor, 6-tól 8, fél 9ig kb kutyafuttatózunk, aztán lefekvés előtt még egy gyors pisire. A 2 órás futtatón kívül a többi csak egyészségügyi, 10 perc kb.
2011. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Napi 3szor, de inkább 4szer, alkalmanként minimum 45-50 percre. De szerintem ez attól is függ, mekkora kutyád van. Egy yorki nyilván nem igényel annyi mozgást, mint egy németjuhász.

Hétvégente meg van, hogy 2-3 órát is lenn vagyunk délutánonként.

2011. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Bozsikrisz ***** válasza:
3x minimum, de inkább 4, esetenként 5x is. Olyan 2-3 óra összesen a napi séta
2011. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Általában 3-szor, néha négyszer.

Reggel, este csak 20-30 perc, a délutáni változó, 1-2 óra közt.

Ha nem dolgozunk akkor tovább is kint vagyunk pláne ha kirándulni megyünk, szerencsére már itt a jó idő, így nagyobb kedvvel megyünk mi is az erdőbe.


Viszont a normál séták alkalmával is szabadon fut, játszik, labdázunk, mivel rettentő nagy a mozgásigénye (stafford), sima pórázas séta nem volna neki elég.

2011. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Háromszor, négyszer, de akkor 1 vagy több órára(kivéve reggel, suli előtt, akkor 15-20 perc).
2011. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyám szobatiszta,akkor viszem ki amikor jelez,hogy "ki kell mennie".:)
2011. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szintem itt majdnem mindenki kutyája szobatiszta :)
2011. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Nehogy akkor vidd le, amikor jelez!!!

Én is ott rontottam el, akárhányszor mehetnéke lesz, mindig el fogja hitetni veled, hogy dolga van. Te leviszed, ő jól ellesz, de se pisi, se kaki.

Legyen egy rendszer, amihez hozzászoktatod, és megtanulja, hogy csak akkor teheti a dolgát. De ez minimum napi 3 alkalom legyen.

2011. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek? Aki ilyen sokat viszi le a kutyát, az nem dolgozik? Vagy hogyan oldjátok meg munka mellett? Mert én 9-re járok, 6-ig melózom, utána 7-kor van a találka a kutya bandával, kint vagyunk jellemzően fél 9-ig. Igazából nem látom értelmét felébreszteni az alvó kutyát még 11-kor, másfél órával az előző séta után, hogy megint séta van.
2011. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!