Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Csongrád megyében ingyen...

Van Csongrád megyében ingyen elvihető sima szőrű kölyök foxterrier kutyus?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk egyet, mert a mienk 12 évesen elpusztult sajnos:(

Lehetőleg szuka kellene, köszi annak aki segít ez ügyben


2011. márc. 13. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem bántásból mondom De kölyök legyen, ingyen legyen, szuka legyen, Csongrád-megyében legyen, fajtatiszta foxterrier legyen?

Ilyet nem fogsz találni. Ha olcsón veszel beteg lesz és akkor az állatorvosnál több száz ezreket költhettek.

Inkább egy rendes tenyészőtől vegyetek kutyust vagy hozzatok ki egy menhelyről egy kutyust.

2011. márc. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

a szaporítók pont az ilyeneknek dolgoznak mint te. márha egy ideggyenge, beteges, nagyeséllyel keverék kutyát akarsz. bár még tőlük sem kapsz ingyen kutyát x"D

Inkább gyűjts egy rendes kutyára tenyésztőtől, ha tényleg elkötelezett rajongója vagy a fajtának... ha nem, akkor meg ments meg menhelyről egy foxi keverék kutyust. Gyakori fajta, biztosan találsz olyat ami neked tetszik :)

2011. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nem éppen fajtiszta de kiköpött foxi, 1 éves, ráadásul segítenél egy menhelyi kutyán (állítólag a menhelyi kutyák a leg hálásabbak), csongrád megyében van a tappancs tanyán

[link]

2011. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Keverék is jó... De nagyon fontos, hogy kölyök legyen, nincs több tízezer ft-unk most kutyát venni, menhelyen már néztem, de nem találtam kölyköt...egyébként pont a menhelyi kutyáknak van minden bajuk, betegségük. Csongrád megye, meg azért fontos,mert nem szeretnék a kiskutyával órákat autózni, nem akarom ennek ki tenni...
2011. márc. 13. 19:18
 6/9 A kérdező kommentje:
azért akarunk kölyköt,mert van egy cicánk és általában a nagyobb foxik nem tűrik a macskát, ha nincsenek vele össze szoktatva
2011. márc. 13. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugye tisztában vagy azzal, hogy a kölyök oltási sora nem két fillér?
2011. márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 IGCM ***** válasza:

Érthető miért szeretnél kölyköt!

De ha nincs sok pénzetek,akkor szerintem inkább kant mint szukát szerezzetek be!Ha nem lesz pénzetek ivartalanításra akkor a kannal kevesebb a gond mint a szukával.

Van Csongrádon is illetve a közelében menhelye,szerintem menj be és nézz körűl kezdetnek ott,hátha találsz egyet!

Nincs fent minden kutya a honlapon.

Írhatsz a foximentőknek is,biztos segítenek majd!!Illetve ha lesz egy gazdit kereső kölyök akkor tudni fogják,hogy szeretnél egyet és szólnak majd.Szállítás szerintem megoldható lesz majd!

Ha van víz és tud pihenni utazás közben a kicsi akkor nem viseli őt meg a több órás út sem :)


foximentők:


[link]

2011. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IGCM ***** válasza:
Sőt van is most kölyök a foximentőknél!:D
2011. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!