Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vicsorgó kóbor kutyát hogy...

A vicsorgó kóbor kutyát hogy nyugtathatom le?

Figyelt kérdés

Hetente el kell, hogy menjek egy elhagyatott környéken, ahol már másodjára találkoztam össze egy kóbor kutyával. Ugyanott feküdt mindkét alkalommal, lehet, hogy valakié, csak kiengedte... ahogy elkezdtem felé közeledni, felállt és lassan ő is elindult felém és közben vicsorítva morgott és ugatott. Mivel muszáj volt eljutnom valahová, így egyszerűen becsukott szemmel elmentem mellett, de már alig pár centi választott el tőle és folyamatosan vicsorgott rám. Végül távolabb kerültem tőle és szerencsére nem követett.


Soha nem féltem még ennyire... tudom, hogy pár nap múlva megint arra kell mennem és megint ott lesz az a kutya. Ha netán rosszabb hangulatában lesz, akkor meg is támadhat... mit tegyek? Ha viszek magammal valami húst és odadobom elé, az segít, vagy felhergelem?


2011. márc. 13. 19:55
 1/7 IGCM ***** válasza:

Nehogy kaját vigyél neki emrt akkor nem tudod levakarni magadról,illetve lehet else fogajda :D


Csak tedd karba a kezeidet hajzsd le a fejed,ne nézz a szemébe és menj tovább.Nem fog neked támadni vagy iulyesmi,csak a helyét őrzi valószínűleg.Ha egy kutya harapni akar akkor megy és csinálja,nem morog meg vicsorog előtte :D

2011. márc. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Oké,tudjuk hogy mit kell tenni,de azért egy dezodort vigyél a kezedben,minden esetre.Nem szeretnék rólad hallani a híradóban.Imádom a kutyákat,mielött félreértitek,de kiszámíthatatlan egy gazdátlan,neveletlen kutya.
2011. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Elöbbi vagyok.A dezodort a szemébe,orrára ha támadna...
2011. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Paprika-spray.

Én a munkám miatt járok néha ilyen helyekre, és pont ezért kaptam a kedvesemtől egy paprika-sprayt, szerinte biztos lenne annyi időm, hogy elfussak, ha esetleg nekem rontana egy kutya és lefújnám vele. Nekem eddig még szerencsére nem kellett használnom, de mindig a kezem ügyében van, ha a "veszélyes zóna" közelébe érek...

2011. márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És mi történik miután lefújod a kutyát a spray-vel? Mennyi idő kell neki, hogy összeszedje magát? Van idő elmenekülni, vagy inkább keresni kell egy helyet ahova fel lehet mászni?
2011. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Kedves utolsó, írtam, hogy van annyi időm, hogy elfussak. Egy ismerősöm kipróbálta, mert nem hitte el, hogy ez mennyire csíp. Azóta elhiszi :D
2011. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 IGCM ***** válasza:

Csíp mint állat az igaz...

De ha egy kutya neki támad valakinek annak nem lesz ideje lefújni őt...Másodpercek allatt beléd harap :D

Csak úgy meg egy kutya se támad.

2011. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!