Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokéves kapcsolatom úgy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokéves kapcsolatom úgy néz ki, mint bármely más, már "csak szereteten" alakuló, s én mégis elégedetlen vagyok. Mit tegyek? Akár a saját érzéseim hogyan nyugtathatom le, akár őt hogyan rázhatom fel?

Figyelt kérdés
Évek óta vagyok együtt barátommal, és nagyjából fél évvel (vagy tán kicsit több) ezelőttig minden rendben volt. A konkrét probléma jelenleg nem lényeg; azt hiszem, az lehetett az egyik baja, hogy én már úgy hozzászoktam a kapcsolathoz, s emiatt nem kerestem olyan sokat, de ez még nem jelentette azt, hogy nem szeretem!! Akkor volt szakítás, kétszer is. Mostanra azt hiszem, minden rendben lett, csak az én érzéseim kuszálódtak össze. Rájöttem, hogy mindennél többet jelent nekem, s emiatt szeretnék több időt vele tölteni... de most ő került abba a szituációba, hogy elég neki a ritkább találkozás, másra van szüksége.(többek közt egy olyan lány társaságára, aki akarja őt. zseniális.) Próbálom ezt elfogadni és nem nyaggatni őt. De amikor esténként itthon ülök egyedül, egyszerűen megzakkanok a hiányától, és hogy nem tudom, mi van vele. Erős lánynak ismertem magam, de mégsem vagyok az. Nem tudom magam lekötni, ötpercenként eszembe jut, hogy bárcsak velem lenne. Ez valószínűleg azért van, mert úgy érzem, ő "elérhetetlen" számomra. Mit kéne tennem? Nekem is minden egyes estére programot szervezni, és reménykedni, hátha feltűnik neki egyszer, hogy nem hallott rólam egy ideje? Önző vagyok. És az önzőségemmel a barátaim kedvét is néha elrontom, hogy a kedvesem miatt szomorkodom. Szeretnék változtatni. Sokszor kívánom, bárcsak ne szeretném. Mit lehet tenni egy ilyen helyzettel?
2010. máj. 12. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már kihűlt ez a kapcsolat,de ahogy olvastam, nem is volt egy lángoló, sajnos. Meglehet, megtalálta a párod a boldogságot más karjaiban... Mindketten elrontottátok egy adott ponton, ezen már nem lehet javítani. Ha gondolod, azért próbáld meg.
2010. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács. Ne sírj az útelágazásnál, hanem válaszd azt az utat, amelyiken majd jól érzed magad!
2010. máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnállak, meg tudom érteni, milyen rossz neked:( Nekem ami először feltűnt, mint "gyanús" tényező az az, hogy mostanában inkább egy olyan lány társaságát keresi HELYETTED, aki össze akar vele jönni. Én a helyedben annyira nem hagynám ezt, bár szép dolog a bizalom, de azért egyes esetekben, ahol elég "egyértelmű" a megcsalás lehetősége, az nem segít, ha azzal hiteted magad, hogy 'csak barátok', ez márnem bizalom, hanem magadat hülyíted... szerintem:/


Először is ennek a csajnak kéne utánajárnod szerintem, hogy mi is van köztük, ha tényleg nincs semmi, akkor meg próbálj beszélni a barátoddal, hogy szeretnél többet együtt lenni vele, elvégre ti együtt jártok. Remélem sikerül valahogy megoldanod;)

2010. máj. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt te cseszted el, annyira hanyagoltad, hogy már nem érzi, hogy szereted. Az, hogy jelzi feléd, miért van azzal a másikkal, egyfajta segélykiáltás, hogy cáfold meg, könyörgöm, hogy kellek még neked. De ha túl sok ideig hanyagoltad, ne csodálkozz, hogy úgy érezte nem szereted igazán. És így is lehet. Amit most érzel, az azért van, mert az ember az elérhetetlen után vágyik. Ha veled volt, akkor persze már nem kellett. Ez nem szerelem, amit ennyire erőltetni kell, az nem az. Szerintem ő sokkal jobban szeretett téged, mint te őt.
2010. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindannyiótoknak igaza van, köszönöm, hogy vettétek a fáradtságot és válaszoltatok. Tudom, hogy elrontottam akkor, de szeretném jóvátenni... és azt hiszem, hogy ez sikerül/sikerülhet is. Még úgy érzem, hogy nem késő. Érdeklődtem arról a lányról, és úgy néz ki, hogy csak pár hetente találkoznak - ez megnyugtatott.

Már csak azt nem tudom, hogyan hozzam a kis érzelemvilágom olyan normális szintre, ahol nem epekedek a páromért minden percben:D

2010. máj. 13. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!