Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Számíthatok büntetésre?

Számíthatok büntetésre?

Figyelt kérdés

Tudom h nem ide kell de itt kapok viszonylag értelmes válaszokat.

Tegnap betörtek a szomszédba és úgy próbált menekülni vagy nem tudom mit csinálni h nálunk kötött ki. Van egy 4 éves Dobermanom (járt suliba is, minden megvan ami kell) és elég rendesen megharapta 2 helyen is. A kapun van egy tábla amire láthatóan rá van írva az a kutyás szöveg. Számíthatok büntetésre?


2011. márc. 13. 20:26
1 2
 11/17 IGCM ***** válasza:

Ha kivan rakva az ajtóra hohy kutya harap vagy valami ilyesmi akkor nem :D

Csak akkor bűntetnek ha nincs felhívás a kutyára.

2011. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen.... a tábla fontos. Nem is hinné az ember, de így van.
2011. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, legfeljebb, ha nincs veszettség elleni oltása. Biztos fogják kérni az oltási könyvet. Jó kutyád van. :D
2011. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De remélem, legalább megdicsérted. Innen is küldök neki egy szelet sonkát.
2011. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ügyes kutya!!

Szerintem sem lesz semmi, max el kell menned pár tárgyalásra, ahol nem lesz semmi bajod, nem tudnak ezért megbüntetni.

Egyébként tényleg vigyázz rá, nehogy megmérgezzék bosszúból...

2011. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ügyes kutyusod van.:) Szerintem kizárt, hogy ilyen esetben megbüntethetnének.. Felháborító lenne.

Egyébként nem értem miért büntetik akinél nincs kitéve a tábla... Annak csak akkor van jelentősége, ha valaki be akar hatolni a magánterületedre, ami ugye illegális. Akkor minek kell figyelmeztetned egy bűnőzőt???

2011. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Megdicsértem és vigyázok rá. Amúgy elég nagy baromság a táblás dolog. Egy kutyának eredetileg az a dolga h őrizze a házat. Hülyeség ezért büntetni...
2011. márc. 14. 08:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!