Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő elteltével kell a...

Mennyi idő elteltével kell a kutyapelenkát kijjebb húzni az ajtó felé?

Figyelt kérdés
2 és fél hét után kicsit kijjebb raktam a pelust az ajtó felé,miután már oda pisilt a kutyus (párszor volt,hogy azért máshova pisilt), és azóta nagy ritkán rápisil az új helyre,de inkább a parkettára,ahol a pelus régen volt. Mit csinálok rosszul?
2009. márc. 13. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán még érzi a vizelet szagát a régi helyen. Lehet, hogy nem mostál fel rendesen(akár 1 csepp vizelet szagát is megérzik).

Egyébként szerény véleményem szerint egy hülyeség a kutyapelenka. Max. addig jó amíg a kölyök nem kapta meg az oltásokat. Gondolom te is azt akarod, hogy később kint végezze a dolgát, akkor vidd le. Ha nincsenek meg az oltások vedd kézbe, tedd le, pisi-kaki, és utána hatalmas dicséret, majd vissza a lakásba. (ha nincs kertetek) A kutya alapvetően barlanglakó, ez teszi lehetővé a szobatisztaságra szoktatást. Tehát nem a "barlangban" kutyapelusra pisil, hanem kint. Ez a természetes. Az ürítés mellett egyéb szerepe van a sétának: levezeti a kutya energiáját, szocializálódik, szaglászik, fajtársaival és más emberekkel találkozik. Aki azért használ pelust, mert lusta levinni a kutyát, annak nem kell kutyát tartani:)

Ezt nem rád értettem, csak sokan így vannak vele...

2009. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Az a helyzet,hogy én se vagyok a pelenka mellett,csak van egy kisfiam és nem szeretném,ha öszevissza pisilna a kutyus. Egy nap 6-szor visszük le a kutyust,mégis bepisil. Nem tudom miért nem bírja ki. A pisi helyét mindenféle szerrel próbálam már szagtalanítani,de valahogy nem sikerül.
2009. márc. 13. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kutyus?
2009. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17 hetes a kutyus
2009. márc. 13. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!